Wyszukiwałeś:

Getz

. Znaleziono 113 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Getz

Spróbuj też wyszukać: getz hyundai picanto getz 1 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 113 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Getz

Od premiery w Genewie w 2002 r. Hyundai Getz okazał się międzynarodowym sukcesem. Sprzedano ponad 550.000 sztuk tego modelu Hyundaia, z czego aż 266.000 w Europie. Hyundai Getz, zaprojektowany specjalnie z myślą o europejskich klientach, w 2005 roku doczekał się odmłodzonej wersji, która nadal ko...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Hyundai Getz: Bardzo fajny mały samochodzik :)

4.75 Moje wrażenia z użytkowania są jaknajbardziej pozytywne. Mam możliwość użytkowania różnych samochodówsłużbowych, i pomimo tego, że teoretycznie są to samochody o klasę wyżejstojące, to większość z nich oceniam ogólnie niżej niżGetz'a. ...

 

Hyundai Getz: Dobre auto za małe pieniądze

5 W tym samym czasie kupiłem z żoną noweauta ona nissan micra a getza, na pierwszy rzut oka micra ładniejsza, bardziejzaawansowana technologicznie, ale mój GETZ jest o wiele cichszy trasa Gdańsk-Ww przy na trasach szybkiego ruchu bez problemu w 3 o...

 

Premiery Hyundaia

Południowokoreański Hyundai przymierza się do dalszej ekspansji na europejskirynek. Pomóc ma mu w tym przede wszystkim unowocześniony Hyundai Getz.

 

Nowy Getz w sprzedaży

Zaledwie dwa miesiące po światowej premierze i u nas pojawił się wsprzedaży zmodernizowany Hyundai Getz.

 

Hyundai Getz:Rozsądny wybór

Koreańskie marki należą do najszybciej rozwijających się na europejskimrynku. Czy to wyłącznie efekt korzystnych cen, czy też może innych zalet?Postanowiliśmy przyjrzeć się pod tym kątem modelowi Hyundai Getz.

 

"Terenowy" Hyundai Getz

Od września w niemieckich salonach Hyundaia oferowany będzie model Getz wwersji "Cross". Nowy wariant auta będzie wyróżniał się przede wszystkimoffroadową stylistyką i nieco wyższą ceną.

 

Hyundai Getz w wersji Fan

W polskich salonach Hyundaia pojawiła się nowa wersja modelu Getz o nazwieFan. Ten najmniejszy w gamie koreańskiej marki model otrzymał specjalny pakietstylizacyjny.

 

Hyundai Getz Van wkrótce dostępny

Hyundai Motor Poland wprowadza 12 lutego 2007 do sprzedaży model Getz Van zhomologacją samochodu ciężarowego. Auto będzie oferowane w wersjidwumiejscowej, w której przedział bagażowy jest oddzielony przegrodą. Takprzygotowane auto spełnia warunki umożliwiające odliczenie podatku VAT przezprzedsiębiorców.

 

Hyundai Getz: Skromny mieszczuch

Najsłabsze silniki, krótka lista wyposażenia standardowego to domenatych wersji, które mają przyciągać klientów przede wszystkimswoją niską ceną. Czy jednak zawsze warto skusić się na taką wersję? Podtym kątem przyjrzeliśmy się Hyundaiowi Getz 1,1 w podstawowej wersjiwyposażeniowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018