Wyszukiwałeś:

Giulia X

Quadrifoglio X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Giulia Quadrifoglio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

90. lat legendarnego symbolu Alfy Romeo

Zielona Czterolistna Koniczyna to symbol, który nikt nie pomyli zżadną inna marką. "Quadrifoglio Verde" to legenda stworzona przezAlfę Romeo, która w tym roku obchodzi 90. urodziny.

 

Alfa Romeo Giulia - piękna, szybka, wspaniała

Włosi kazali czekać na ten model ładnych parę lat, ale właśnie przestaliśmy wątpić, czy było warto. Oto Alfa Romeo Giulia -niektórzy właściciele BMW Serii 3 już żałują swojej decyzji.

 

Znamy prędkość maksymalną ekstremalnej Alfy

Kilka tygodni temu miała miejsce oficjalna prezentacja następcy Alfa Romeo159, czyli model Giulia. Producent nie podał jeszcze oficjalnych osiągów, ale pojawiły się już pierwsze przecieki.

 

Alfa Romeo będzie konkurować z BMW M

Nowa Alfa Romeo Giulia zdążyła już oczarować świat swym wyglądem, terazczas na konkrety. Szefowie włoskiej marki twierdzą, że najmocniejsza wersjaspokojnie stanie w szranki z BMW M i Mercedesami AMG.

 

Alfa Romeo Giulia - wiemy kiedy wystartuje produkcja

Sam Sergio Marchione odwiedził fabrykę marki pod Rzymem i ujawnił oficjalnytermin rozpoczęcia produkcji modelu Giulia - może tym razem uda się AlfieRomeo dotrzymać założonego terminu?

 

Alfa Romeo Giulia - nowe silniki i kolejne opóźnienia

Po raz kolejny szef Alfa Romeo tłumaczy przedłużające się prace nadprzygotowaniem Giuli do produkcji, chociaż termin 15 marca jako rozpoczęcieskładania zamówień ciągle jest aktualny. Na osłodę potwierdzononowe, mocne jednostki napędowe.

 
 

Alfa Romeo Giulia QV bije rekord - lepsza od Porsche!

Włoska ekipa po raz kolejny pojawiła się na torze Nurburgring. Cel był jasny– pobić rekord wnoszący 7 minut 38 sekund, który ustanowiło nowePorsche Panamera.

 

Alfa Rome Stelvio Quadrifoglio - drżyjcie śmiertelnicy

Wystartowały targi motoryzacyjne w Los Angeles i jedną z najważniejszychpremier tej imprezy jest Alfa Romeo Stelvio. Pierwszy w historii SUV marki z Mediolanu pokazano w topowej wersji Quadrifoglio.

 

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Na początku marca ruszają targi motoryzacyjne w Genewie. Niektórzyproducenci nie odsłonili jeszcze wszystkich kart. Wśród nich jest AlfaRomeo, które może zaskoczyć swoich fanów modelem Giulia odwudrzwiowym nadwoziu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Giulia Quadrifoglio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019