Wyszukiwałeś:

Gladiator

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gladiator

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Słaby Gladiator

ciekawe kiedy Jeep bedzie robil kompakty, albo samochody z segmentu małych aut - co, może niemożliwe?? ~alek

 

Słaby Gladiator

Marka Jeep należąca do grupy Chrysler odłożyła na bok swój szturm nasegment kompaktowych pickupów. Szefowie koncernu długo zastanawiali się nadwprowadzeniem do produkcji modelu Gladiator, który po raz pierwszy pokazałsię w 2005 roku na targach w Detroit.

 

Największy zlot fanów marki Jeep

Tegoroczna edycja Euro Camp Jeep 2007, największej imprezy zrzeszającej fanówi entuzjastów samochodów marki Jeep przyciągnęła prawie dwa tysiąceodwiedzających. W tym roku impreza odbyła się w malowniczym regionie Rodanu iAlp, w południowej Francji.

 

700-konny gladiator

Porsche Cayenne Turbo doczekało się ekstremalnej odsłony. Pochodząca zNiemiec firma ENCO Exklusive stworzyła prawdziwe monstrum. I to zarównow kwestiach wizualnych jak i technicznych.

 
 

Czy zobaczymy Mistrzów we Wrocławiu?

Żeby zobaczyć mistrzów WRC, 24h Le Mans czy F1 trzeba się bardzo natrudzić i mieć spore zasoby finansowe. Imprezy motorowe najwyższej rangiczęsto odbywają się w miejscach odległych a do tego bilety wstępu sąniesamowicie drogie. Jednak jest szansa by na polskiej ziemi zobaczyć najlepszych!

 

Jeep ma w planach pickupa

W 2005 roku podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, Jeep zaprezentował koncepcyjny model pickupa bazujący na modelu Wrangler. Pojawił się cień szansy, że ten model trafi do produkcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018