Wyszukiwałeś:

Gniezno

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gniezno

Spróbuj też wyszukać: MAPA GNIEZNA Łubowo gniezna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wątek na forum: Co dalej z S-5?

Ta droga była pierwotnie projektowana przez Gniezno, Inowrocław do Torunia A1 zupełnie nową trasą, ale Bydgoszcz udupiła obwodnicę Inowrocławia (będącą jej fragmentem) myśleli że będą mieć u siebie S5 przerobioną ze starej DK5 co jest nieopłacalne, ale teraz dobrze wyszło i nic z tego nie...

 

Wątek na forum: Przetarg na S5 Gniezno Poznań

A co z odcinkiem Gniezno Bydgoszcz w temacie zupełnie bez zmian od 2 lat.Poznan ogłasza przetarg na obwodnicę natomiast w Bydgoszczy trwa dyskusja nad przebiegiem tej drogi przez centrum miasta ?.Powinno podjąc decyzje i to czerwca Ministerstwo Infrastruktury jak ta nwestycja ma powstać w 2012 ro...

 

Wątek na forum: Wschodnia obwodnica Poznania tuż, tuż…

W końcu będzie normalna droga z Gniezna do Poznania, ciekawe kiedy będzie reszta S-5? ~blazej

 

Gniezno już z obwodnicą

W czwartek zostanie oddana do użytku obwodnica Gniezna. Trasa o długości 6,3km na drodze nr 15 do Torunia, zbudowana została od podstaw w standardzie drogigłównej ruchu przyspieszonego. Koszt budowy to ponad 90 mln złotych, z czegowiększość pochodzi ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Przetarg na S5 Gniezno Poznań

GDDKiA w Poznaniu ogłosiła właśnie przetargi na budowę drogi S5 Gniezno– Poznań. Inwestycja dotyczy blisko 40 kilometrów trasyekspresowej. Plany przewidują, że ekspresówka powstanie w 2011 roku.

 

45 km krajówek w Wielkopolsce będzie w remoncie

Najpilniejsze remonty na odcinkach dróg krajowych numer 5, 11, 12, 15, 39i 92 o łącznej długości 45,4 km - to plany wielkopolskiego oddziałuGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na 2012 roku w zakresiepoprawy nawierzchni dróg krajowych.

 

MAN w mobilnych strefach kibica

Gorączka piłkarska trwa, a MAN Truck & Bus Polska aktywnie włącza się wto piłkarskie święto i wspiera od strony logistycznej organizację mobilnychstref kibica Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012, w prawie stumiejscowościach w Polsce.

 

Wątek na forum: Przybyło 180 km szybkich dróg

O ile autostrady to OK (choć szkoda, że nie zdążono wybudować od Torunia do Strykowa) to w ekspresówkach to tragedia! Powinno być co najmniej o 500-700 km więcej, a przynajmniej S5 Poznań - Wrocław i Gniezno - Bydgoszcz, S8 Wrocław - Warszawa! Choć także bardzo przydał by się dojazd na Ukrainę z ...

 

Wschodnia obwodnica Poznania w całości przejezdna

Wschodnią obwodnicą Poznania kierowcy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012. Jednak z uwagi na trwające prace niemożliwe było korzystanie zewszystkich jej węzłów. 21 września br. oddany został do ruchu ostatniz 7 węzłów na drodze ekspresowej S5 Gniezno-Poznań: węzełStrumiany.  Tym samym kierowcy mogą korzystać już z całej wschodniejobwodnicy Poznania oraz ze wszystkich węzłów położonych w jej ciągu.

 

23 wykonawców chcebudować odcinek S5i S5

23 wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do dalszego etapuprzetargu na budowę drogi ekspresowej S5 Poznań –Bydgoszcz na odcinkuGniezno - Mielno. Następny etap przetargu, zaproszenie do składania ofertcenowych, we wrześniu br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019