Wyszukiwałeś:

Gol

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gol

Spróbuj też wyszukać: golf

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Seat wygnany z rodziny?

Bo zamiast robić ładne samochody dalej (Ibiza, Leon I, Toledo II) to wpadli na pomysł lansowania jakiegos tam stylu wzietego nie wiadomo skąd (Altea, Toledo III, Leon II - ten to jeszcze jakoś tam wygląda) i na dodatek złapali film z marką premium - że niby razem z Audi. To teraz mają kłopoty...

 

Wątek na forum: Nowy Superb na testach

Ale niestety to już będzie tylko dłuższa Octavia II i tyle ! Szkoda ! VW tym ruchem chciał zapewnić sprzedaż Passatowi, ale to chyba i tak będzie następny gol do własnej bramki - tylko do innej własnej bramki ! A takiego wielkiego auta jak obecny Superb za tak małe pieniądze już nie będzie....

 

Wątek na forum: Ruszyła budowa obwodnicy Gołdapi

Jak dla mnie o przesada. Jestem zwolennikiem partii tego Pana, ale zeby jechac na otwarcie robot 6-cio kilometrowego odcinka osobiscie ( pewnie wraz z cala swita) to jak dla mnie strata czasu i pieniedzy. Ludzie miejcie Wy rzadzacy z teoretycznie najlepszej partii dla biznesu wiecej rozsadku. A n...

 

Wątek na forum: Volkswagen Gol

Co to jest? Brazylian Motor Company?! Stylizacja poniżej krytyki, chyba w koncernie VW brakuje świeżego oddechu nowych stylistów na plecach obecnych szefów. VW goni Fiata w jakości, cenie i stylistyki aut. Segment aut Thalia, Linea(choć dobrze wygląda)....... VW obudź się !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Volkswagen montuje w Rosji

Niemiecki koncern Volkswagen planuje w niedługim czasie uruchomienie nowegozakładu montażowego niedaleko Moskwy. Według założeń VW możliwościprodukcyjne fabryki wyniosą 115 000 sztuk nowych aut rocznie.

 
 

Tymi autami to strach jeździć

Latin NCAP jest kolejną niezależną organizacją, która będziesprawdzać bezpieczeństwo pojazdów. Testom zderzeniowym będą poddawanemodele dostępne w sprzedaży w krajach Ameryki Łacińskiej orazKaraibów. Na pierwszy ogień poszło w sumie dziewięć aut, z czegokilka dość dobrze znanych europejskim kierowcom.

 

Toyota Land Cruiser: VIDEO-TEST

Jeśli zima zdążyła Was już zdenerwować, to mamy samochód,który rozwiąże większość problemów z nią związanych.Przebije się przez zaspy, wjedzie tam gdzie inne auta nie potrafią, a przy tymidealnie nadaje się na organizowanie kuligów. W najnowszym video-teścieToyota Land Cruiser. Toyota, która zimy się nie boi.

 

Rajdowe "składaki" debiutują w WRC

Na liście zgłoszeń kolejnej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC - RajduArgentyny, widnieje 64 zgłoszeń. W tej puli są trzy wyjątkowe auta z nowejkategorii Maxi Rally.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019