Wyszukiwałeś:

Gold X

Diesel X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gold Diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Nowa Kia Magentis od 64 900 PLN

Nowy Magentis 2009 jest dziełem koreańskiego zespołu projektowego podkierownictwem głównego stylisty Kia Petera Schreyer’a i powstał wramach kształtowania ‘nowego oblicza’ marki Kia. Aby przyciągnąćuwagę nabywcy, szczególnie europejskiego – Magentis 2009pożegnał się ze swą tradycyjnie konserwatywną stylistyką, nabierającnowego, dynamicznego i wyróżniającego się wyglądu zarówno nazewnątrz jak i w środku.

 

"Złoty" diesel na Statoilu

Na ponad 100 stacjach w Polsce Statoil wprowadza nowe paliwo premium –DieselGold. Olej napędowy wzbogacony o uszlachetniacz ma pozwolić w lepszymutrzymaniu czystości i sprawności silników diesla.

 

Wątek na forum: Diesel czy benzyna - pomagamy wybrać

najtańszy diesel na naszym rynku - Tata Indica 1.4, z rabatem i pełnym ubezpieczeniem 31 tys. max 6.5 L w mieście, najtańsza benzyna - Fiat 600 1.1 ok. 23 tys. minimum 7 L zen

 

Czy warto kupić: Ford Focus II (2004-2008)

Tym razem przyglądamy się Fordowi Focusowi drugiej generacji przedface-liftingiem. Jest on kontynuatorem niemieckiego hitu z segmentu kompakt. Odpremiery minęło już parę dobrych lat, a jego ceny są korzystne dlaosób nie posiadających dużego budżetu na zakup samochodu.

 

Amerykańska Lancia

Pomysł Fiata na odrodzenie Lancii jest może i średnio udany, ale przynajmniejmarka zacznie przynosić, jeśli sprzedaż pójdzie zgodnie z planem,pewne profity.

 

Thema oficjalnie pokazana

Trudno uwierzyć, że ta kreacja, którą widzicie po lewej stronie, to...Lancia.

 

Lancia Ypsilon już w sprzedaży

Lancia rozpoczęła przyjmowanie zamówień na nową Ypsilon, którabędzie produkowana w polskiej fabryce Fiata w Tychach.

 

Wątek na forum: "Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Chyba nie, bo po zatankowaniu w Bydgoszczy tego ich "cudownego" Diesel Gold nie było mowy o jeździe już przy minus 15 stopniach. Samochód nowy i sprawny, tankowany dotychczas tylko Statoil Diesel Gold - do czasu, po tej wpadce przeniosłam się do bardziej renomowanej konkurencji... Chociaż w ASO...

 

Tańsze paliwo na Statoil

Już jutro rozpocznie się akcja promocyjna na stacjach Statoil. Klienci będąmogli uzyskać rabat w wysokości 15 groszy od ceny litra zakupionego paliwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gold Diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019