Wyszukiwałeś:

Golf X

Alltrack X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf Alltrack

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Volkswagen Passat ma 40 lat!

Kto by pomyślał, że jeden z najpopularniejszych modeli na polskich drogachobchodzi właśnie swoje czterdzieste urodziny. Produkcja Volkswagena Passatazostała uruchomiona 25 lipca 1973 roku.

 

Golf z homologacją

Do oferty samochodów dla przedsiębiorców Volkswagen na polskimrynku dodał Golfa oraz Golfa Varianta. Dzięki temu będzie można odpisaćpełen podatek VAT decydując się na zakup niemieckiego kompakta. 

 

Volkswagen rozszerza gamę Golfa

Ludzie z Wolfsburga przygotowali samochód, który ma być pomostempomiędzy Golfem Variantem i Tiguanem. Golf Alltrack do sprzedaży trafi wprzyszłym roku.

 
 
 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jeróżni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen GolfVariant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Alltrack, GTD i R - trzy nowe Golfy kombi już w Polsce

Volkswagen uzupełnia ofertę Golfa o trzy ciekawe wersje w nadwoziu kombi.Teraz praktycznym kompaktem możemy jeździć w lekkim terenie, szybko ioszczędnie, albo... bardzo szybko.

 

Volkswagen Golf Alltrack - premiera

 

Na polski rynek wjeżdża najnowsza generacja Volkswagena Golfa Varianta w odmianie Alltrack. W tej wersji kombi Golfa jest podwyższone o 20 mm, ma w standardzie napęd na 4 koła oraz liczne osłony, dzięki którym możliwy będzie umiarkowany offroad.

 

Volkswagen Golf Variant Alltrack - nie tylko na piknik

Moda na "uterenowione" modele rozciąga się na coraz to nowe marki,modele i segmenty rynkowe. Teraz do gry o klienta, który chciałby byćwłaścicielem takiej "terenówki" włączył się Volkswagen zmodelem Golf.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf Alltrack".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019