Wyszukiwałeś:

Golf X

Cross X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf Cross

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Cross Golf w Paryżu

to w takim razie co to za cross, jesli nie ma zadnych wlasciwosci terenowych - chyba bedzie cos jak fusion, zwiększony przeswit i nic poza tym. Czyli bedzie mozna bez obawy podjezdzac pod wieksze krawezniki ~kubus

 

Cross Golf w Paryżu

Nim światło dzienne ujrzy ostateczna wersja zbudowanego na bazie Golfakompaktowego SUV-a Tiguan, na tegorocznych targach w Paryżu zadebiutujeVolkswagen Cross Golf.

 

Pseudoterenowy Golf

Duża popularność w ostatnich latach segmentów SUV oraz Van skusiłaproducenta z Wolfsburga do stworzenia auta łączącego cechy obu tychsegmentów. W ten oto sposób powstał Volkswagen Cross Golf.

 

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Po modelach Polo oraz Golf, Volkswagen Cross Touran będzie kolejnymuterenowionym modelem niemieckiej marki. Jego premiera będzie miała miejsce na31. międzynarodowych targach w Bolonii (7-17 grudnia).

 

Volkswagen Golf Plus Cross: Pozorant

Wygląd plus słówko "Cross" w nazwie bohatera naszego testumogłyby wskazywać, iż mamy do czynienia z kolejnym przedstawicielem segmentumałych SUV-ów bądź przynajmniej crossoverów. Czy tak jestjednak w rzeczywistości? Czy tym autem możemy bez obaw zjechać z utwardzonejdrogi?

 

Volkswagen CrossGolf na drodze

 

Volkswagen Golf Cross na drodze.

 

Volkswagen CrossGolf w Genewie

Niesamowity ścisk nowości szykuje się na stoisku Volkswagena podczaszbliżających się targów motoryzacyjnych w Genewie. Kolejną premierą,jaką będzie można zobaczyć już w przyszłym tygodniu, będzie Golf wuterenowionej wersji Cross.

 

Volkswagen Cross Caddy na nieasfalotwe drogi

Cross Caddy na początku zadebiutuje na rynku niemieckim gdzie rozszerzy gamęmodeli Cross, do której należą Polo, Golf oraz Touran. W Niemczech auto pojawi się wiosną 2013 roku.

 

Używane: 5 alternatyw dla VW Golfa do 40 tys. zł

Volkswagen Golf to jeden z najpopularniejszych samochodów na rynkuwtórnym. Stosunkowo młode i dobrze wyposażone egzemplarzeszóstej generacji tego modelu, można znaleźć w cenie nieprzekraczającej 40 000 zł. Ale wybór używanego kompakta nie musi siękończyć właśnie na nich.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf Cross".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019