Wyszukiwałeś:

Golf X

GTD X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Wątek na forum: VW Golf GTD: 170 KM, 5,3 l./100 km za 106 tys. zł

Kojarzycie firmę Arpol Mptor Company? Jest tem takich dwóch ochydnych gejasów : Rafał Predunkowicz i Krzysztof Bartuziak. Jeden śmierdzący grubas a drugi złodziej i psychoman. Nie kupujcie tam nigdy seata czy mitsubishi , zresztą jest nowa mazda 3 a nawet Golf VI zdaje się być lepszym wyborem. Al...

 

Będzie Golf GTD

Latem do salonów sprzedaży Volkswagena trafi najmocniejsza wersjaszóstej generacji Golfa z silnikiem wysokoprężnym. Premiera światowaGolfa GTD już w przyszłym tygodniu na wystawie w Lipsku.

 

VW Golf GTD: 170 KM, 5,3 l./100 km za 106 tys. zł

Spektrum modeli Golfa poszerza się konsekwentnie. Volkswagen wprowadza dopolskich salonów najmocniejszą odmianę tego modelu z silnikiemwysokoprężnym, sygnowaną znakiem GTD.

 

Nowy Volkswagen Golf GTD zmierza do Genewy

184 KM i spalanie na poziomie 4.2 litra to parametry jakim będzie chwaliłsię nowy Volkswagen Golf GTD na salonie samochodowym w Genewie. Najnowszawersja niemieckiego kompaktu jest również najmocniejszym autem zoznaczeniem GTD jaki pojawił się do 1982 roku.

 

Możesz już zamawiać nowego Golfa GTI

W salonach Volkswagena w naszym kraju można już składać zamówienia nanajmocniejsze wersje siódmej generacji Golfa. Ceny? Od 107.390 za wersjęGTI i od 112.690 zł za GTD.

 

Volkswagen Golf GTD: Zainwestuj by oszczędzać

Projektanci, inżynierowie, a następnie specjaliści od marketingu dwoją sięi troją jak stworzyć samochód uniwersalny. Z jednej strony sportowy,ale oszczędny, mający do tego nienaganną prezencję. Ten model udowadnia, żemożna skorzystać na popularności legendy, być od niej droższym, alepozostawić niezłe wrażenie.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Volkswagen Golf GTD teraz w nadwoziu kombi

Kolejny model pojawia się w gamie Volkswagena. Niemcy zaprezentowali Golfa"Gran Turismo Diesel" w nadwoziu Variant. Czyli w skrócie - oto Golf GTD kombi.

 

Premiera: Volkswagen Golf GTE

Czasy, gdy ekologia i sport funkcjonowały po dwóch stronachnieprzerwalnej granicy już dawno minęły. Gdy Volkswagen w 1976 rokuprzedstawił pierwsze GTI nikt nie myślał, że pojawi się wersja ekologicznaz dodatkowym silnikiem elektrycznym. Błąd, ten samochód już jest.

 

Alltrack, GTD i R - trzy nowe Golfy kombi już w Polsce

Volkswagen uzupełnia ofertę Golfa o trzy ciekawe wersje w nadwoziu kombi.Teraz praktycznym kompaktem możemy jeździć w lekkim terenie, szybko ioszczędnie, albo... bardzo szybko.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTD".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019