Wyszukiwałeś:

Golf X

GTI X

Cabrio X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTI Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Golf GTI: Czy w Genewie zobaczymy wersję cabrio

Podczas czerwcowej imprezy w Wörthersee gdzie została pokazana koncepcyjnawersja Golfa GTI w wersji z otwartym dachem. Dziś pojawiają się informacje,że wersja produkcyjna zostanie pokazana na zbliżających się targach wGenewie.

 

Golf GTI zrzuca dach

Volkswagen zaprezentował właśnie model, który będzie premierą najego stoisku podczas salonu samochodowego w Genewie. Tym autem będzie Golf GTI w wersji Cabrio.

 
 

Golf CC w 2014 roku

Na targach w  Genewie mogliśmy podziwiać Golfa GTI w wersji cabrio. Ten model to ostatnie wcielenie szóstej generacji niemieckiego kompaktu. Jeszcze w tym roku powinniśmy ujrzeć siódmą generację. A w 2014...

 

Nowy Golf GTI będzie mocniejszy

Najnowsza generacja Golfa GTI przechodzi ostatnie drogowe testy. Auto jestdopracowywane, tak by w sprzedaży pojawić się w przyszłym roku.

 

2250 W i Volkswagen Golf GTI Cabrio

Podczas trwającej do 12 maja imprezy tuningowej Wörthersee pokazanospecjalnie zmodyfikowaną wersję Golfa GTI z odkrytym dachem. Studyjny modelAustria przygotowany został przez ekipę złożoną z młodychpasjonatów.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 
 

Wyjątkowy kabriolet z rodziny GTI

Na imprezie Woerthersee w Austrii producent z Zuffenhasue zaprezentuje fizycznymodel koncepcyjnego GTI Roadster. Samochód pierwotnie powstał dlafanów gry Gran Turismo 6.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTI Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019