Wyszukiwałeś:

Golf X

GTI X

. Znaleziono 189 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTI

Spróbuj też wyszukać: golf VI gti Golf iii golf VI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 189 wszystkich):

Golf GTI jeszcze jako koncept

Mimo iż na paryskiej wystawie po raz pierwszy publicznie zaprezentowanoszóstą generację Volkswagena Golfa, nie mniejszym zainteresowaniemcieszył się nowy Golf GTI. Choć już wiosną pojawi się w sprzedaży, to nastoisku Volkswagena prezentowano tylko wersje studyjne.

 

Golf GTI zrzuca dach

Volkswagen zaprezentował właśnie model, który będzie premierą najego stoisku podczas salonu samochodowego w Genewie. Tym autem będzie Golf GTI w wersji Cabrio.

 

Volkswagen Golf GTI oficjalnie

Najnowsza generacja Volkswagena Golfa GTI została oficjalnie odsłonięta i zmierza na targi do Genewy, gdzie dumnie będzie prezentowana wraz z GolfemGTD. GTI dostępny będzie w dwóch wariantach mocy.

 

Golf GTI już niebawem

Po premierze nowej, siódmej generacji Volkswagena Golfa wiadomo było,że tylko kwestią czasu pozostaje, kiedy do oferty dołączy najgorętszaodmiana kompaktowego Golfa. Chwila ta zbliża się szybkimi krokami, właśnierozpoczęto produkcję Golfa GTI.

 

Volkswagen zapowiada 503-konnego Golf GTI

Na startującej dziś imprezie tuningowej Wörthersee Volkswagen oboknowego Golfa GTI zaprezentuje koncepcyjny model Deisgn Vision GTI. Cecha charakterystyczna studyjnego modelu jest jedna - moc 503 KM!

 

2250 W i Volkswagen Golf GTI Cabrio

Podczas trwającej do 12 maja imprezy tuningowej Wörthersee pokazanospecjalnie zmodyfikowaną wersję Golfa GTI z odkrytym dachem. Studyjny modelAustria przygotowany został przez ekipę złożoną z młodychpasjonatów.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

Najmocniejszy Golf GTI w historii

Volkswagen Golf od prawie 40 lat oferowany jest we wzmocnionej wersji GTI. Zokazji tej rocznicy, Niemcy zaproponują specjalną edycję aktualnej,siódmej generacji kompaktu, o najwyższej jak dotąd mocy.

 

Najmocniejszy Golf GTI na oficjalnych zdjęciach

Na razie jest tylko autem koncepcyjnym, przygotowanym specjalnie na świętotuningu w Worthersee. Jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodzi sięw specjalną edycję Golfa na 40-lecie słynnej wersji GTI.

 

Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym

W salonach melduje się odświeżony Golf siódmej generacji, a tymczasemnie ustają prace nad kolejną odsłoną popularnego kompakta. Znamy pierwszeprzecieki na temat sportowej wersji GTI. Szykuje sie niezła rewolucja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018