Wyszukiwałeś:

Golf X

R X

Variant X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf R Variant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Ur>nas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachr>niemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet ir>tylko dwie wady.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to nier>byłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większar>przestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,r>który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cor>jakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie Volkswagenr>Golf VI w wersji Variant.

 

Volkswagen sportowo i ekskluzywnie

Popyt na sportowe i ekskluzywne samochody ciągle rośnie. Życzeniar>klientów mają przy tym różnorodną naturę: niektórzyr>kierowcy preferują tylko i wyłączenie bardziej sportowy wygląd, innir>stawiają na ekskluzywne wnętrze, a wielu marzy o modelu, którego napędr>i zawieszenie będą oferowały profesjonalne, sportowe osiągi.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnar>określić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jer>różni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen Golfr>Variant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,r>które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Golf Variant również w wersji R

Targi w Los Angeles wystartowały i mimo że jest to impreza o niższej randzer>niż ta np. w Detroit, to debiutują tam ważne modele. Jednym z nich jestr>najmocniejsze kombi w segmencie kompaktów - Volkswagen Golf Variant wr>wersji R.

 
 

A jednak bez Polo R

Kilka tygodni temu informowaliśmy o planowanym rozszerzeniu samochodów zr> logo R przez Volkswagena. Długo nie trzeba było czekać i w Los Angeles r>pojawił się Golf Variant R. Studzimy jednak apetyt, gdyż prawdopodobnie nier>powstanie Polo R.

 

Alltrack, GTD i R - trzy nowe Golfy kombi już w Polsce

Volkswagen uzupełnia oferGolfa o trzy ciekawe wersje w nadwoziu kombi.r>Teraz praktycznym kompaktem możemy jeździć w lekkim terenie, szybko ir>oszczędnie, albo... bardzo szybko.

 

Volkswagen Golf Variant BlueMotion: Oszczędna poprawność

Nadwozie kombi i oszczędny silnik, czy może być lepsze połączenie dlar>tych, którzy chcą przewozić dużo, przy jak najmniejszym zużyciur>paliwa? Poza Volkswagenem Golfem Variantem BlueMotion wyboru nie ma wielkiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf R Variant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019