Wyszukiwałeś:

Golf X

R X

. Znaleziono 603 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf R

Spróbuj też wyszukać: golf VI GOLF II golf r cena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 603 wszystkich):

Golf R hot hatchem roku

Volkswagen Golf R został wyróżniony tytułem „Hot Hatchr>Roku” przez redakcję polskiej edycji miesięcznika „Topr>Gear”.

 

VW Golf R-Cup - nowa seria wyścigowa w Polsce

Kolejny producent samochodów zamierza ożywić sporty motorowe w Polsce.r>Swoją serię wyścigów płaskich w sezonie 2013 uruchomi Volkswagenr>Polska, oddając do dyspozycji kierowcom posiadającym licencję sportową 24r>podrasowane egzemplarze Golfa R.

 

Volkswagen: Golf R w najnowszej odsłonie

Wolfsburg pokazał kolejną wersję "króla segemntu C". Tymr>razem Niemcy przedstawiają topowego Golfa R. Auto ma spalać jedynie 6.9 litrar>na 100 przejechanych kilometrów.

 

Golf R: 300 KM i tylko 6,9 l/100 km

Początek roku to w stajni Volkswagena czas premiery najmocniejszego Golfa wr>gamie modelu. Pod maską Golfa R nowy silnik TSI generujący moc 300 konir>mechanicznych. Poza tym napęd na wszystkie koła 4Motion, progresywny układr>kierowniczy oraz przekładnia DSG.

 

Volkswagen Golf R - dane techniczne

Golf R na bazie siódmej generacji niemieckiego kompaktu to pierwszyr>seryjny Golf, który oferuje moc 300 KM. Auto oferowane jest wr>dwóch wariantach nadwozia oraz z przekładnią 6-manulaną lubr>dwusprzęgłową DSG.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzier>inżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskir>lew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wr>którym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Golf Variant również w wersji R

Targi w Los Angeles wystartowały i mimo że jest to impreza o niższej randzer>niż ta np. w Detroit, to debiutują tam ważne modele. Jednym z nich jestr>najmocniejsze kombi w segmencie kompaktów - Volkswagen Golf Variant wr>wersji R.

 

Golf R o mocy 400 KM do produkcji?

Okazuje się, że standardowy Golf R nie jest ostatnim słowem niemieckiegor>producenta w kwestii hot-hatchy. Niebawem do produkcji zostanie przekazanar>jeszcze mocniejsza wersja.

 

Volkswagen Golf R: GoRrrąco!

W alfabecie Volkswagena od 2002 roku figuruje literka "R", przez cor>GTI przestało być synonimem tego, co najmocniejsze. Golf od tamtej pory mocnor>się zmienił - jest lżejszy, cichszy, ale nadal mocny i szybki.

 

Volkswagen Golf R 400 - premiera już za moment

Prawdopodobnie w maju lub w czerwcu Volkswagen zaprezentuje produkcyjnąr>wersję studyjnego Golfa R 400. Samochód obejmą zmiany, którer>pojawią się w ramach liftingu całej gamy Golfa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019