Wyszukiwałeś:

Golf X

TDI X

BlueMotion X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf TDI BlueMotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Golf Cabrio - nareszcie!

W końcu doczekaliśmy się nowego Golfa w odmianie kabrio, na którączekaliśmy już od lat.

 

VW Eos i Golf: Co dwa cabrio, to nie jeden

Od dłuższego czasu Volkswagen Eos sam bronił barw niemieckiego producenta wklasie kabrioletów. Niedawno jednak nadjechały posiłki. I to nie bylejakie. W ofercie marki z Wolfsburga pojawił się nowy Golf Cabrio, którytak naprawdę jazdę "topless" oferował już ponad 30 lat temu!

 

Najoszczędniejszy Golf w historii

W paryskich halach wystawowych swoją premierę ma siódma już generacjaVolkswagena Golfa. Jednocześnie niemiecki koncern przedstawił wersjęBlueMotion, która ze spalaniem na poziomie 3,2 l/100 km będzienajoszczędniejszą odmianą najpopularniejszego modelu w Europie.

 

Najoszczędniejszy Golf w historii

Volkswagen przestawia nową wersję Golfa - TDI BlueMotion, którącechuje zużycie paliwa na poziomie 3.2 litra na 100 przejechanychkilometrów. Volkswagen dumnie informuje, że teoretycznie samochód na jednym baku może pokonać nawet 1500 km bez tankowania.

 
 

Volkswagen przedstawia Golfa Varianta

Volkswagen nie zwalnia ani moment tempa, jeśli chodzi o najważniejszy model wswojej gamie. Dopiero co poznaliśmy najoszczędniejszą wersję tego kompakta(Golf TDI BlueMotion), a już niemiecki koncern zdradza szczegóły natemat swojego kompaktowego kombi, czyli Golfa Variant.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord Guinessa

Chcielibyście zwiedzić wszystkie przylegające do siebie stany USA za niecałe 300 dolarów? Udało się to dwóm Amerykanom,którzy przy okazji dopisali swoje nazwiska do Księgi RekordówGuinessa.

 

Volkswagen Golf Variant BlueMotion: Oszczędna poprawność

Nadwozie kombi i oszczędny silnik, czy może być lepsze połączenie dlatych, którzy chcą przewozić dużo, przy jak najmniejszym zużyciupaliwa? Poza Volkswagenem Golfem Variantem BlueMotion wyboru nie ma wielkiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf TDI BlueMotion".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019