Wyszukiwałeś:

Golf X

VI X

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf VI

Spróbuj też wyszukać: golf 6 golf IV najnowszy wolksvagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Wątek na forum: Volkswagen Golf VI

Dlaczego zmieniając przód i tył Golfa V Volkswagen twierdzi, że to nowy Golf VI a nie V po lifcie? ~MAJSTER

 

Wątek na forum: VW Golf GTD: 170 KM, 5,3 l./100 km za 106 tys. zł

Kojarzycie firmę Arpol Mptor Company? Jest tem takich dwóch ochydnych gejasów : Rafał Predunkowicz i Krzysztof Bartuziak. Jeden śmierdzący grubas a drugi złodziej i psychoman. Nie kupujcie tam nigdy seata czy mitsubishi , zresztą jest nowa mazda 3 a nawet Golf VI zdaje się być lepszym wyborem. Al...

 

Nowy Golf pojawi się później

Szósta generacja volkswagenowskiego bestsellera, Golfa, pojawi się na rynkupóźniej niż na początku zakładano. Wszystko za sprawą dobrze sprzedającejsię aktualnej, piątej serii tego modelu, informuje na swoich stronachbranżowa gazeta "Automobilwoche".

 

VW Golf VI: Także jako cabrio i hybryda!

Zapowiedziany na 2008 rok debiut szóstej już generacji Volkswagena Golfa mawedług wewnętrznych planów koncernu VW , przynieść niemieckiemuproducentowi większe zainteresowanie klientów niż to miało miejsce wprzypadku aktualnie dostępnej na rynku piątej serii tego modelu. Abysprostać tym wymaganiom legenda Volkswagena trafi na europejskie podwórko wdobrze znanych jak i zupełnie nowych wersjach.

 

VW Golf VI w salonach od października

Jeszcze niecałe dwa miesiące pozostały do rynkowego debiutu szóstejgeneracji najpopularniejszego modelu z garażu Volkswagena, Golfa. Nowageneracja z całkowicie zmienioną stylistyką nadwozia i wnętrza pojawi się wsalonach sprzedaży w październiku, a jej ceny wyjściowe szacowane są napoziomie 16 300 Euro.

 

Golf VI już w sprzedaży!

Ruszyła przedsprzedaż Volkswagena Golfa szóstej generacji, niestety narazie tylko za naszą zachodnią granicą. Ceny tego europejskiego bestsellerazaczynają się od 16.500 euro. W Polsce sprzedaż Golfa VI ruszy w połowiepaździernika.

 

Golf VI od 51.890 zł

Na polskim rynku debiutuje jeden z najbardziej znanych modeli nie tylkoeuropejskiego rynku - Volkswagen Golf szóstej generacji. Nasz wysłannikbierze właśnie udział w pierwszych jazdach tym modelem, a my poznaliśmy jużceny Golfa VI.

 

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

Bez wątpienia Volkswagen Golf to kawał motoryzacyjnej historii nakółkach. Od 1974 roku, kiedy po raz pierwszy na europejskim rynkupojawił się ten kompakt, aż do teraz wyprodukowano 26 milionówegzemplarzy. Dla jednych osób był on początkiem motoryzacyjnejprzygody, inni pokonywali nim setki tysiące kilometrów. Szóstageneracja debiutuje właśnie teraz i tak jak każda poprzednia - przynosi nowezmiany.

 

Golf VI jest bezpieczny

Przeprowadzone przez Euro NCAP testy zderzeniowe szóstej generacjiVolkswagena Golfa wykazały, iż jest to obecnie najbezpieczniejsze auto w swoimsegmencie.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłaprojektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjinajbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżnie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf VI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019