Wyszukiwałeś:

Golf X

VII X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf VII

Spróbuj też wyszukać: golf 7 golf vii 2013 rok 1 2 golf 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Kryptonim Volkswagen Golf VII

Wielu uważa, że cyfra "7" przynosi szczęście i jest synonimem powodzenia. Już wkrótce świat ujrzy właśnie VII najnowszą generację Volkswagena Golfa. My znamy już kilka istotnych szczegółówdotyczących tego modelu.

 

Nowy Golf - zdjęcia i cena

Nowa, siódma już generacja kompaktowego Volkswagena już we wrześniubędzie dostępna w polskich salonach niemieckiej marki. Znamy już większośćdetali dotyczących tego bestsellera, a także cenę, za jaką będzie możnanabyć podstawową wersję Golfa VII. Jest taniej niż w przypadku poprzednika!

 

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG: Poziom wyżej

Król kompaktów powrócił, a w raz z nim nieodłącznepytanie. Czy to kolejna ewolucja jego poprzedniej generacji, czy może wreszciezupełnie nowy model? Czas się o tym przekonać - Volkswagen Golf VII wykładana stół wszystkie karty.

 

Ten Golf będzie idealny na zimę

Wprawdzie zima nieco odpuściła, jednak z całą pewnością nie powiedziałajeszcze ostatniego słowa w tym roku. A na takie warunki, jakie panowały nanaszych drogach przez ostatnie tygodnie, napęd 4x4 wydaje się być idealnymrozwiązaniem.

 

Volkswagen Golf GTI oficjalnie

Najnowsza generacja Volkswagena Golfa GTI została oficjalnie odsłonięta i zmierza na targi do Genewy, gdzie dumnie będzie prezentowana wraz z GolfemGTD. GTI dostępny będzie w dwóch wariantach mocy.

 

Ford Focus, Kia cee`d, Toyota Auris, Volkswagen Golf - ciężki żywot jurora

Ostatnie rozstrzygnięcia dwóch prestiżowych konkursówpotwierdzają tezę, którą lansują od dawna miłośnicy tego modelu -Golf rządzi! Czy aby jednak na pewno? Przeciwników takiego sąduznajdzie się przecież również bez liku. Postanowiliśmy zatem zabawićsię nieco w jurorów i sprawdzić, czy Volkswagen Golf VII to faktycznieniedościgniony wzorzec dla innych kompaktów, czy może jednak miano"króla kompaktów" jest już mocno naciągane.

 

Volkswagen Golf najlepszy również w Japonii

Po tytułach Car of the Year na europejskim rynku oraz World Car of the Yearnajnowsza, siódma generacja Volkswagena Golfa triumfuje również wkonkursie na Samochód Roku na rynku japońskim. Co ciekawe, Golf VII jestpierwszym niejapońskim modelem, który wygrywa ten plebiscyt.

 

Golf VII łowcą nagród

Kończący się powoli bieżący rok to jedno wielkie pasmo sukcesównajpopularniejszego auta na Starym Kontynencie, czyli Volkswagena Golfa,który oferowany jest już w siódmej generacji. Wśróddwóch tuzinów nagród znalazły się tak prestiżowewyróżnienia jak Car of the Year czy też World Car of the Year.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf VII".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019