Wyszukiwałeś:

Golf X

VIII X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf VIII

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Nowy Golf już w 2017!

Już za trzy lata Niemcy pokażą nową, ósmą generację swojegonajpopularniejszego modelu. Zapewne wielu z was przeciera oczy z zaskoczenia,ale producenci coraz bardziej skracają żywotność jednej generacji.

 

10 biegów w Golfie VIII

W obecnej gamie modelowej Volkswagena Golfa najbardziej zaawansowanaprzekładnia to DSG oferujące osiem przełożeń. W kolejnym wydaniu padniekolejny rekord.

 

Nowy Golf i Passat do serwisu

Polski oddział Volkswagena rozpoczął akcję serwisową Golfa VII oraz PassataB8. W obu modelach może bowiem dojść do pęknięcia zwrotnicy przednichkół.

 

Volkswagen - nowe silniki o pojemności 1,5 l

Volkswagen ma w planach wprowadzenie na rynek nowej rodziny silników. Sprawdź, co szykuje koncern z Wolfsburga.

 

Volkswagen Golf R 400 - premiera już za moment

Prawdopodobnie w maju lub w czerwcu Volkswagen zaprezentuje produkcyjnąwersję studyjnego Golfa R 400. Samochód obejmą zmiany, którepojawią się w ramach liftingu całej gamy Golfa.

 

VW Golf VIII dopiero za trzy lata

Volkswagen ma jeszcze trochę czasu żeby przemyśleć rozwiązania,które pojawią się w ósmej odsłonie Golfa. Szczególnie wobliczu afery Dieselgate. Według doniesień auto pojawi się na rynku w 2019roku.

 

Volkswagen Golf VII face lifting - pierwsze przecieki

Już jutro w Wolfsburgu zostanie zaprezentowany nowy Volkswagen Golf. Niemieckiproducent od kilku dni podgrzewa atmosferę przed premierą, a tymczasempojawiają się pierwsze przecieki na temat jednego z najpopularniejszychkompaktów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf VIII".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019