Wyszukiwałeś:

Golf X

Variant X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf Variant

Spróbuj też wyszukać: golf VI variant golf variant z homologacją ciężarową Golf Variant 1 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Nowy Variant Golfa

Nieco dłużej niż zwykle, bo aż trzy lata, musieli czekać potencjalniklienci Volkswagena na nową wersję nadwoziową jednego z najbardziejpopularnych aut tej marki. Trzecia odsłona modelu Golf Variant z bagażnikiem opojemności 1.550 litrów właśnie wchodzi do sprzedaży na terenie naszegokraju.

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Unas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachniemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet itylko dwie wady.

 

Oto nowy Golf Variant, czyli kombi

Volkswagen ujawnił właśnie pierwsze informacje na temat Golfa szóstejgeneracji w wersji Variant (kombi). Auto w sprzedaży pojawi się jesienią, aceny na rynku niemieckim zaczynać się będą od 18.500 euro.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 

Volkswagen Golf Variant: Wariant inny niż wszystkie

Lepiej późno niż wcale, chciałoby się powiedzieć w przypadku debiutunowego Golfa Varianta. Bo jeśli jakakolwiek inna wersja nadwoziowa była takczęsto opóźniana i niedopieszczana w ofercie najpopularnieszego modeluEuropy, to właśnie jest nią kompaktowe kombi.

 

Volkswagen Golf VII Variant: Tym razem się uda?

Rynek kompaktowych kombi to bardzo lukratywna działka. Każdy zproducentów powinien wydzierać sobie ten kawałek tortu, ale w wieluprzypadków był on do tej pory traktowany po macoszemu. Idealnymprzykładem był Golf, który sprzedawał się w miarę dobrze, tylko zewzględu na floty, ale nie zachwycał.

 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jeróżni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen GolfVariant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Golf Variant również w wersji R

Targi w Los Angeles wystartowały i mimo że jest to impreza o niższej randzeniż ta np. w Detroit, to debiutują tam ważne modele. Jednym z nich jestnajmocniejsze kombi w segmencie kompaktów - Volkswagen Golf Variant wwersji R.

 

Volkswagen Golf Variant Alltrack - nie tylko na piknik

Moda na "uterenowione" modele rozciąga się na coraz to nowe marki,modele i segmenty rynkowe. Teraz do gry o klienta, który chciałby byćwłaścicielem takiej "terenówki" włączył się Volkswagen zmodelem Golf.

 

Volkswagen Golf Variant BlueMotion: Oszczędna poprawność

Nadwozie kombi i oszczędny silnik, czy może być lepsze połączenie dlatych, którzy chcą przewozić dużo, przy jak najmniejszym zużyciupaliwa? Poza Volkswagenem Golfem Variantem BlueMotion wyboru nie ma wielkiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf Variant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019