Wyszukiwałeś:

Goodyear X

Retread X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Goodyear Retread

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Nowy standard bieżnikowania od Goodyeara

Goodyear proponuje nową linię produktów bieżnikowanych dla opon zgeneracji Max Technology. TreadMax bo tak nazywa się nowy produkt, dajeużytkownikom opony bieżnikowane, pod względem parametrów,niezawodności i wyglądu równe nowym oponom.

 

Jak zmniejszyć zużycie paliwa

W obliczu wzrastających cen paliw, firmy z sektora transportu drogowegoposzukują dodatkowych informacji, które pozwolą im znacznie zmniejszyćzużycie paliwa – wynika z badania, przeprowadzonego przez Goodyear DunlopTires Europe. Aby omówić przyszłość europejskiego transportudrogowego i podzielić się najlepszym praktykami w dziedzinie podnoszeniaefektywności paliwowej, Goodyear Dunlop 25 stycznia 2012 roku organizuje wBrukseli Sympozjum ekonomiki jazdy w europejskim transporcie drogowym.

 

Zwiększ efektywność

W ramach kampanii wspierania flot transportowych w zwiększaniu efektywnościprowadzonej przez nie działalności przewozowej, Goodyear Dunlop uruchamiastronę internetową: www.fleet-fuel-efficiency.eu zawierającą istotneinformacje dla flot jak obniżać koszty i jak zmniejszać emisję dwutlenkuwęgla.

 

Nie tylko na etykietach

Goodyear Dunlop radzi operatorom pojazdów użytkowych, by kupując oponyzimowe brali pod uwagę nie tylko parametry opon uwzględnione na etykietach. Oile efektywność paliwowa i przyczepności na mokrej nawierzchni należą donajważniejszych kryteriów wydajności dla operatorówpojazdów ciężarowych w przewozach długodystansowych, o tyle wwarunkach zimowych są one mniej istotne.

 

Goodyear FleetOnlineSolutions

Goodyear wprowadza system FleetOnlineSolutions Mobile Technical Evaluation (FOSMte) dla klientów użytkujących opony przemysłowe w Europie, na BliskimWschodzie i w Afryce. Internetowy system zarządzania oponami umożliwiawysyłanie raportów z inspekcji opon przy każdej wizycie, co dajeklientowi szybki wgląd w stan ogumienia użytkowanego przez daną flotę.System dostarcza również informacji o aktualnych kosztach, a co za tymidzie przyczynia się do usprawniania procesu zarządzania oponami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Goodyear Retread".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019