Wyszukiwałeś:

Google X

Earth X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Google Earth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Google Earth w Audi A8

W moim BMW 5ce juz w tej chwili to mam... Ale nowosc! ~Michal

 

Audi Cross Cabrio quattro

Audi należy do grona producentów aut, którzy lubiąeksperymentować. Dowód? Świeżo ściągnięty z desek kreślarskichmodel koncepcyjny Cross Cabrio quattro. To także dowód na to, żepołączenie samochodu o zapędach terenowych z funkcjami kabrioleta może daćbardzo ciekawy efekt.

 

Google Earth w Audi A8

Nowe Audi A8, które wejdzie do sprzedaży w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem na świecie, w którym zintegrowano system nawigacjisatelitarnej z Google Earth.

 

Z komputerów do samochodu

Komputeryzacja już dawno weszła w sferę motoryzacji. Ten krok potwierdzaogłoszona niedawno współpraca firmy produkującej procesy graficzneNVIDIA oraz marki Audi.

 

Gdy zapomnisz gdzie zostawiłeś samochód + [VIDEO]

Na jednej z ostatnich konferencji Google firma OnStar zaprezentowała bardzociekawą aplikację dla urządzeń mobilnych z systemem Android, którapozwala odnaleźć zagubiony samochód.

 

Technologia LTE w Audi

W Kolonii niemiecki producent aut, Audi wraz z firmą Telekom zakończyły testy nowej telefonii komórkowej LTE. Telefonia czwartej generacji pozwala użytkownikowi osiągnąć więcej, a przede wszystkim szybciej.

 

Audi A6 allroad: Luksus na bezdrożach

Audi zaprezentował najnowszą wersję Audi A6 Avant w wersji uterenowionej. Wnowym modelu o 20% spadło zużycie paliwa w porównaniu do przedniejgeneracji.

 

Audi A3 Sportback ? pierwsza jazda

Model A3 już od wielu lat jest kluczowym modelem dla producenta z Ingolstadt.Ponad jedna trzecia sprzedawanych samochodów tej marki to właśnie tenkompakt. W zeszłym roku pojawiła się nowa generacja modelu, a terazdołączyła do niej wersja pięciodrzwiowa, czyli Sportback.

 

Audi pierwsze wprowadza LTE

Walka na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne toczy się naróżnych obszarach. Audi wprowadza, jako pierwszy producent aut, nowystandard LTE w swoich modelach.

 

Nowe Audi A6 - ulepszona klasa biznes

Na polski rynek wchodzi nowa wersja Audi A6. Co się zmieniło? Przede wszystkimbardzo subtelnie wygląd zewnętrzny. Więcej zmian nastąpiło w jego wnętrzu.Pojawiły się nowe silniki, skrzynie biegów, reflektory oraz systemrozrywki. Zarówno wersja Limousine jak i Avant mają być jeszczebardziej atrakcyjne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Google Earth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019