Wyszukiwałeś:

Google X

Maps X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Google Maps

Spróbuj też wyszukać: google mapa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Google w BMW

BMW poinformowało o dodaniu nowej funkcjonalności do nawigacji samochodowejmontowanej w modelach bawarskiej marki. Otóż po raz pierwszy system został nastale sprzężony z mobilnym Internetem i internetową przeglądarką, dziękiktórym będzie można dużo szybciej wyszukiwać interesujące nas lokalizacje.

 

Gdy zapomnisz gdzie zostawiłeś samochód + [VIDEO]

Na jednej z ostatnich konferencji Google firma OnStar zaprezentowała bardzociekawą aplikację dla urządzeń mobilnych z systemem Android, którapozwala odnaleźć zagubiony samochód.

 

Wątek na forum: Powstaje nowe przejście graniczne w Dołhobyczowie

Dobrze,że powstaje nowe przejscie.Miejmy jednak świadomość,że nie jest ono w głównym ciągu komunikacyjnym i będzie obsługiwać przeważnie mały ruch graniczny. Potrzeba nam uproszczenia procedur granicznych i zwiększenia przepustowosci przejść juz istniejacych.To nowe na pewno nie rozładuje korków ...

 

Wątek na forum: Obwodnica Kleczewa juz na jesień

Nie pierwszy raz artykuł bez lokalizacji! Ani numeru drogi ani dokładniejszej lokalizacji. Wpisanie w Googlach Maps słowa KLECZEWO nie wyszukuje tej miejscowości! Czy mam się zapytać tak, jak to zrobił B. Lis?! ~Jotgie

 

Audi A6 - kolejne oblicze limuzyny klasy biznes

Do polskich salonów niemieckiej marki rodem z Ingolstadt wjeżdzawłaśnie najnowsza generacja Audi A6. Nieco mniejsza, lżejsza, a przy tymekonomiczniejsza, jak zwykle też obfituje w szereg rozwiązańtechnologicznych, w wielu przypadkach całkowicie innowacyjnych, dziękiktórym realizuje hasło koncernu "Przewaga dzięki technice".

 

Samojeżdżące samochody w Las Vegas

Jakiś czas temu pisaliśmy o wynalazku Google, czyli systemie samoprowadzącymsamochód bez udziału kierowcy. Teraz Google chce zalegalizować"gadżet".

 

Audi A3 Sportback ? pierwsza jazda

Model A3 już od wielu lat jest kluczowym modelem dla producenta z Ingolstadt.Ponad jedna trzecia sprzedawanych samochodów tej marki to właśnie tenkompakt. W zeszłym roku pojawiła się nowa generacja modelu, a terazdołączyła do niej wersja pięciodrzwiowa, czyli Sportback.

 

Google pracuje nad nowym systemem

Koncern Google chce coraz mocniej integrować się z przemysłem motoryzacyjnym.Gigant z Redmont pracuje nad rozwiązaniem, które nie będziepotrzebował połączenia z internetem.

 

Technologie w samochodach: Producenci wydają na nie miliony, a kierowcy ich nie używają

Producenci samochodów dwoją się i troją, żeby ich modele byłynajnowocześniejsze. Dlatego "faszerują" je technologiami, zktórych jak się okazuje nikt nie chce korzystać. JD Power opublikowałciekawy raport, dotyczący korzystania z gadżetów w samochodach.

 

Android Auto dostępny bez samochodu

Koncern Google postanowił zainteresować się posiadaczami starszychsamochodów, które nie mają na wyposażeniu wielkich, dotykowychwyświetlaczy czy zaawansowanych urządzeń multimedialnych. Aplikacja AndroidAuto będzie dostępna również na ekranie smartfona.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Google Maps".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019