Wyszukiwałeś:

Gordini

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gordini

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Wątek na forum: Gordini powraca

fajnie że powracają do życia stare, legendarne niekiedy marki. A co do Gordini, to R8 G. było chyba dostepne tylko w niebieskim kolorze, potwierdzają to także fotki w artykule, to jak teraz będą dostępne też inne kolory to trochę lipa bedzie ~franz

 

Nie będzie Alpiny, będzie Gordini

Renault wprowadza nowy brand pośród swoich modeli. Niestety fani markiAlpine nie będą się cieszyć. Na osłodę Renault przygotowało powrótdo łask marki Gordini.

 

Gordini powraca

Jeśli wersje RS modeli Twingo i Clio to dla Ciebie za mało, jużwkrótce w ofercie Renault znajdziesz coś odpowiedniejszego. Francuskikoncern wprowadzi bowiem do sprzedaży jeszcze bardziej sportowe odmiany tychaut sygnowane marką Gordini.

 

Oto Twingo Gordini

Choć nie jest wcale mocniejsza niż 133-konny Twingo RS, to jednak wersjaTwingo Gordini RS ma przyciągać klientów bardziej eleganckim wyglądemi lepszym wyposażeniem. Na ulicach auto pojawi się wiosną przyszłego roku.

 

Gordini w Polsce!

Marka Gordini to sportowa legenda, która dzięki Renault zostaławskrzeszona do życia. Pierwszym modelem sygnowanym marką Gordini jest Clio z200-konnym silnikiem pod maską.

 

Wątek na forum: Gordini w Polsce!

no to marka Gordini czy Clio Gordini, bo to różnica :P zen

 

Jeździliśmy legendą...

Reaktywacja modeli czy nawet całych marek, które święciły triumfyprzed kilkudziesięcioma latami, to jeden ze sposobów na zwiększeniezainteresowania współczesnych modeli. Taką drogę obrało już paruproducentów, a ponieważ w wielu przypadkach odniosło przy okazjisukces, nie brak następców. Jednym z nich jest Renault, któreprzypomniało sobie niegdysiejszą markę Gordini. Sprawdziliśmy, ile wdzisiejszym Gordini jest ducha lat sześćdziesiątych XX wieku...

 

Wind Gordini w Genewie

Renault pokaże na nadchodzących targach genewskich swój czwarty modelGordini, tym razem Wind.

 

Rockowe Gordini

Podczas festiwalu rockowego Rock en Seine w dniach 26, 27 i 28 sierpnia 2011 r.w Domaine National de Saint Cloud (Francja Renault – w ramach partnerskiejwspółpracy z firmą Gibson, zaprezentuje z tej okazji unikalny show car.

 

Renault Twingo R.S. w najnowszej odsłonie

Najnowsza generacja Renault Twingo doczekało się najmocniejszego wydania -wersji R.S.. Wiosną tego roku na rynku zadebiutuje nie tylko wersja R.S. ale iGordini R.S. Samochód pojawi się w 20 krajach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019