Wyszukiwałeś:

Gorzow X

Wlkp X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gorzow Wlkp

Spróbuj też wyszukać: gorzow wlkp mapa samochodowa z sygnalizacja swietlna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: Jest nadzorca budowy S-3 Szczecin - Gorzów Wlkp.

Zabieramy się za budowę drogi ekspresowej A3, a nie potrafimy nawet dobrze liczyć miesiące!!! 47 miesięcy to dokładnie 4 lata. Rozpoczęcie 2007 zakończenie 2009 to 24 miesiące.Początkowo aż zaniemówiłem. ~Stary Z.

 

Wątek na forum: S-3 Szczecin - Gorzów gotowa na przyszłe wakacje

To piękne jechać ze Szczecina do Gorzowa Wlkp. drogą S3, ale co dalej, kiedy na południe pojedziemy szybko i bezpiecznie. Jaki jest stan zaawansowania budowy drogi S3 od Lubawki na północ w kierunku Gorzowa. Czy ten odcinek jest dalej w planach. ~rotur58

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Gorzów rozkopany do wiosny?

Zaawansowanie prac przy przebudowie drogi krajowej nr 3 biegnącej w GorzowieWlkp., w tym budowa Mostu Staromiejskiego, nie zakończą się zgodnie zterminem - czyli jesienią br. Opóźnienie było już na starcie - prace przyrozbiórce starego mostu rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem i trwałydłużej niż przewidywano. Wszystko wskazuje, że także zachodnia obwodnicamiasta nie będzie udostępniona w grudniu, jak planowano.

 

Jest nadzorca budowy S-3 Szczecin - Gorzów Wlkp.

GDDKiA wyłoniła nadzorcę budowy drogi ekspresowej S3 Szczecin –Gorzów Wlkp. Nadal jednak nie rozstrzygnięto przetargu na wykonawcęprac budowlanych. Prace maja ruszyć jesienią tego roku.

 

Coraz bliżej S-3 Szczecin - Gorzów

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty wprzetargu na budowę I odcinka drogi ekspresowej S3 od węzła 'Klucz' dowęzła 'Pyrzyce'. Kwota jaką GDDKiA przeznaczyła na realizacjęzamówienia wynosi 516,4 mln złotych. Tymczasem ceny oferentówznacznie przewyższają założony budżet.

 

Przebudowa DK 22 Gorzów Wlkp.- Strzelce Kraj.

Wkrótce ruszy przebudowa  lubuskiego fragmentu drogi krajowej nr22  na odcinku Gorzów Wlkp.- Strzelce Kraj. Przedsięwzięcie ma nacelu zwiększenie jej przepustowości oraz płynności ruchu.

 

Nadzorca dla S3 Gorzów Wlkp. – Międzyrzecz

Zielonogórski Oddział GDDKiA podpisał umowę na nadzór nadbudową drogi ekspresowej S3 na odcinku Gorzów Wlkp – Międzyrzecz(roboty budowlane na tym odcinku realizowane będą w ramach dwóchkontraktów). Wartość usługi to ponad 15 mln zł.

 

Wbito łopate pod S3 Gorzów - Międzyrzecz

21 lipca 2011 oficjalnie rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S3 naodcinku od Gorzowa Wlkp. do Międzyrzecza. Droga ma zostać wybudowana i oddanado ruchu jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Od roku trwa również budowaS3 na odcinku od Międzyrzecza do Sulechowa o długości 43 km, któraukończona zostanie w połowie 2013 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gorzow Wlkp".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018