Wyszukiwałeś:

GranTourismo X

Sport X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GranTourismo Sport

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Maserati GranTourismo sport premierą na targach w Genewie

Marka z trójzębem na masce przedstawiła swój premierowy modeljaki zaprezentuje na nadchodzących targach w Genewie. Już za kilkanaście dniw Szwajcarii na stoisku Maserati zobaczymy GranTourismo sport.

 

Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Dziś rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Genewie. Szwajcarska impreza należy do najważniejszych tego typu w roku. To tu wszyscy producenci przywożą modele, którą mają być najpotężniejszą bronią w walce z konkurencją. Przyjrzymy się zatem genewskiemu arsenałowi najciekawszej broni.

 
 

Maserati GranCabrio MC na targach w Paryżu

Włoski producent aut z trójzębem na masce na targach w stolicy Francji zaprezentuje usportowioną wersję swojego kabrioletu - GranCabrio MC.

 

Następca Maserati GranTourismo potwierdzony

Okazuje się, że najbliższe kilka lat to nie tylko wytężona praca inżynierów Porsche. We Włoszech również wszyscy będąpracować w pocie czoła. W 2015 roku na rynku pojawi się następcaGranTourismo, ale i inny model.

 

Maserati MC Stradale dla czterech osób

Włoski producent aut doszedł do wniosku, że topowemu, sportowemu modelowiczegoś brakuje. Włosi dyskutowali, debatowali i w końcu znaleźli te braki.Ale czy na pewno GranTourismo MC Stradale potrzebowało dwóchdodatkowych siedzeń?

 

Piękne Maserati Alfieri może trafić do produkcji

Alfieri to coupe 2+2 stworzone przez Maserati, ale jak na razie tylko jakomodel koncepcyjny. Jest jednak szansa, że auto pojawi się w seryjnej produkcji. My zaczynamy się już o to modlić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GranTourismo Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019