Wyszukiwałeś:

GranTurismo

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GranTurismo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

 

Maserati GranTurismo czy dom?

Zainteresowani kupnem sportowego, a zarazem luksusowego coupe MaseratiGranTurismo muszą przygotować się na spory wydatek. Ceny włoskiego samochodurozpoczynają się od ponad 400 tys. zł. Za taką kwotę można wybudowaćdom...

 

600-konne Gran Turismo

Trzeba przyznać, że Maserati po tuningu to nieczęsty widok na drogach.Niemiecka firma Novitec, specjalizująca się w ulepszaniu włoskichsamochodów, postanowiła to wykorzystać.

 

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polscekolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesuchodzi o Maserati.

 

Oto najszybsze Maserati

Najszybsze, najlżejsze i najmocniejsze - takie ma być Maserati Granturismo MCStradale, które zadebiutuje oficjalnie podczas zbliżającej się wystawysamochodowej Mondial de'l Automobile w Paryżu.

 

Maserati MC Stradale dla czterech osób

Włoski producent aut doszedł do wniosku, że topowemu, sportowemu modelowiczegoś brakuje. Włosi dyskutowali, debatowali i w końcu znaleźli te braki.Ale czy na pewno GranTourismo MC Stradale potrzebowało dwóchdodatkowych siedzeń?

 

Maserati też do serwisu

Kampanie serwisowe nie są przypadłością tylko tych bardziej popularnychmarek. Na polskim rynku ogłoszona została właśnie akcja serwisowadwóch modeli Maserati - Quattroporte i GranTurismo.

 

Więcej Maserati do serwisu

O tej kampanii serwisowej dwóch modeli marki Maserati - Quattroporte iGranturismo - już informowaliśmy na początku czerwca. Okazuje się, że doserwisu będzie musiało się stawić więcej właścicieli tych aut.

 

Maserati zapowiada nową stylistykę

Włoski producent samochodów zapowiada zmianę stylistyki swoichsamochodów. Pierwsze modele, które będą prezentować nowyjęzyk projektowy to nowa generacja GranTurismo oraz GranCabrio.

 

Produkcyjna wersja Alffieri identyczna jak koncept

Portal Piston Heads rozmawiał z szefem stylistów w Fiacie. LorenzoRamaciotti zdradził ciekawe szczegóły dotyczące nadchodzącego coupe2+2 od Maserati.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019