Wyszukiwałeś:

Grand X

C X

Max X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand C Max

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

IAA Frankfurt 2009: Ford Grand C-MAX

 

Ford Grand C-MAX - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Oto nowy Ford C-MAX i Grand C-MAX

Ford rozszerza swoje udziały w segmencie kompaktowych vanów. Dośćpopularny model C-MAX doczekał się brata bliźniaka (Grand C-MAX),który w zależności od wymagań może zaoferować więcej miejsca.

 

Europejska premiera: Ford C-MAX oraz Grand C-MAX

 

Redakcja portalu mojeauto.pl prezentuje materiał wideo z europejskiej premiery Forda C-MAX'a oraz Grand C-MAX'a - mojeauto.tv

 

Wadliwe siedzenia w Grand C-Maxach

Właściciele siedmiomiejscowych Grand C-Max będą zapraszani do autoryzowanychserwisów Forda. Powodem jest wadliwie działający mechanizm składaniasiedzeń w drugim rzędzie.

 

Ford Grand C-Max: Kompakt wyciśnięty na maksa

Chęć zdobycia nowego klienta powoduje, że producenci samochodówtworzą często nowe modele, nijak nie dające się dopasować do istniejącegojuż podziału na segmenty rynkowe. Często takie nowe twory umierają dośćszybko śmiercią naturalną, gdy się okazuje, że nie bardzo potrafiązaspokoić jakiekolwiek potrzeby. Z pewnością do tego grona nie należy jednakFord Grand C-Max, który, choć wywodzi się z klasy kompaktowychminivanów, to oferuje znacznie większe możliwości.

 

Ford C-Max i Grand C-Max z nowym silnikiem

Od października tego roku, modele C-Max i Grand C-Max będą dostępne z nowąjednostką benzynową o pojemności 1.0 litra EcoBoost. Silnik ten w tym rokuotrzymał tytuł International Engine of the Year.

 

Ford odświeżył C-Maxa i Grand C-Maxa

Zmiany wizualne oraz techniczne pod skorupą to to, co zobaczymy na targach wParyżu już za kilka dni w nowym C-Maxie i Grand C-Maxie.

 

Ford C-Max i Grand C-Max: Pierwsza jazda

Po liftingu Focusa jasne było, że tylko tygodnie dzielą nas od kolejnychpremier. C-Max bazuje na kompaktowej chlubie Forda i po liftingu zyskał nowywizerunek. Bardzo dobrze wyciszony z nowymi, 1,5-litrowymi silnikami w Polscedostępny jest od kwoty 73 900 złotych.

 
 

Ford Grand C-Max - ceny

Siedmiomiejscowy Grand C-Max to ciekawa propozycja dla osób szukajacychauta rodzinnego. Przyjemność spod znaku "błekitnego owalu" kosztujeminimum 76 650 złotych. Auto występuje w dwóch wersjachwyposażeniowych: Trend, Edition opraz Titanium.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand C Max".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019