Wyszukiwałeś:

Grand X

C4 X

Picasso X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand C4 Picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

C4 - komfortowy van

C4 Picasso to samochód z wizją. Dosłownie. Nawet dodatkowe miano jakimokreślili go francuscy projektanci – Visiovan mówi, że małoktóre auto może równać się z Citroenem pod kątem widoczności.

 

Citroen odświeża swoje visiovany

Citroen C4 Picasso oraz Grand C4 Picasso jeszcze pod koniec tego roku trafią dosprzedaży w nieco zmodyfikowanej formie. Oba modele będą także oferowane wwersjach mikro-hybrydy e-HDi.

 

Citroen Grand C4 Picasso 2.0 HDi: Familijny Enterprise

Z pewnością pamiętacie emitowany na początku nowego millenium serial zgatunku science-fiction: Star Trek. Ludzie z dziwnymi zmarszczkami na twarzachpodbijali w nim kosmos i obce cywilizacje przy użyciu wahadłowca. Inwazja trwanadal, z tą różnicą że nie w przestrzeni kosmicznej, a naeuropejskich drogach. I nie przy użyciu statku kosmicznego Enterprise, alesamochodu.

 

C4 Picasso także w wersji Grand

Tak jak w przypadku poprzedniej generacji minivana C4 Picasso, nie zabraknietakże i powiększonej wersji Grand. Moda na siedmiomiejscowe minivany trwa, takwięc i Citroen powalczy o klienta w tym segmencie minivanów.

 

Citroen Grand C4 Picasso - znamy ceny

Nowy Citroen Grand C4 Picasso pojawi się w polskich salonach już wpaździerniku tego roku. Gama tego produktu, podobnie jak w przypadku wersji5-miejscowej, będzie oparta na czterech poziomach wyposażenia i czterechjednostkach silnikowych.

 

7 rugbystów i Francuz

Kilkanaście dni temu na nasz redakcyjny parking zawitał Citoren Grand C4Picasso. Postanowiliśmy sprawdzić ile tak naprawdę jest miejsca w 7-osobowymaucie i czy trzeci dodatkowy rząd siedzeń nadaje się tylko do przewozudzieci. O pomoc poprosiliśmy naszą zaprzyjaźnioną drużynę KS RugbyWrocław.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Gdy piątka to za mało

Jeśli wersja pięciomiejscowa jest dla Ciebie zbyt mała, a nie potrzebujeszbusa, musisz rozejrzeć się wśród modeli siedmiomiejscowych. Najwięcejznajdziesz ich w gronie minivanów, a jednym z ciekawszych wydaje siębyć Citroen Grand C4 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand C4 Picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018