Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Abu X

Zabi X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Abu Zabi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

F1: Z respektem w Abu Zabi

Eksperci Formuły 1 zgodnie podkreślają. Tor Yas Marina na którymzostanie rozegrane po raz pierwszy Grand Prix Abu Zabi kierowcy musząpotraktować z należytym respektem, tak jak w przypadku belgijskiegoSpa-Francorchamps i japońskiej Suzuki.

 

F1: "Byczy" dublet na zakończenie

Ostatni wyścig tegorocznego sezonu F1 zakończył się podwójnymzwycięstwem zespołu Red Bull. Sebastian Vettel wygrał wyścig o Grand PrixAbu Zabi i wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców.Drugi był Mark Webber, a trzeci mistrz świata Jenson Button.

 

Symulator Ferrari: Fernando, Red Bull jest szybszy od ciebie

Precyzyjny symulator wyścigowy Ferrari obliczył, że bolidy Red Bulla na torzeYas Marina w Abu Zabi będą o cztery dziesiąte sekundy szybsze od czerwonychwyścigówek z Maranello.

 

GP Abu Zabi: Vettel bezkonkurencyjny

Sebastian Vettel wygrał pierwszy trening przed niedzielnym Grand Prix Abu Zabi.Kierowca Red Bulla nadal jest w topowej formie, co udowodnił znaczącodystansując rywali w tej sesji.

 

GP Abu Zabi: Vettel mistrzem świata!

23 lata i 5 miesięcy. To wiek najmłodzego mistrza świata w historii Formuły1. Sebastian Vettel z Red Bulla został najszybszym kierowcą tegorocznegosezonu Formuły 1, choć przed ostatnim wyścigiem w Abu Zabi był dopiero natrzecim miejscu w klasyfikacji generalnej kierowców.

 

F1: Kubica zadowolony z końcówki sezonu

"To był świetny wyścig na zakończenie sezonu" - powiedział powyścigu o Grand Prix Abu Zabi Robert Kubica. Kierowca Renault zajął w nimwysokie, piąte miejsce.

 

F1: DRS dwa razy w Abu Zabi

Podczas nadchodzącego Grand Prix Abu Zabi, na torze Yas Marina sędziowiepostanowili wyznaczyć dwie strefy DRS. Taka decyzja ma zwiększyć liczbęmanewrów wyprzedzania na tym wymagającym pod względem technicznymobiekcie.

 

F1: Pirelli podało mieszanki na GP Abu Zabi

Tor Yas Marina w Abu Zabi to ważne miejsce dla Pirelli, bo tutaj zespoły poraz pierwszy sprawdziły mieszanki P Zero w trakcie testów po ostatnimzeszłorocznym wyścigu. Tamten dwudniowy test w połączeniu z innymi sesjamiprzeprowadzanymi przez Pirelli w Abu Zabu oznaczają, że tor o długości 5,554kilometra jest dla Pirelli najlepiej znanym obiektem w Formule 1 – wprzeszłości testowano tutaj szeroki wachlarz mieszanek P Zero.

 

F1: Dwóch kierowców ukaranych

Zespół Sędziów Sportowych przy Grand Prix Abu Zabi postanowiłukarać Pastora Maldonado i Jaime Alguersuariego. Powód to ignorowanieniebieskiej flagi podczas niedzielnego wyścigu na torze Yas Marina.

 

Pirelli wyklucza wadę konstrukcyjną opony

Po dokładnych badaniach okoliczności, w których doszło do nagłejutraty ciśnienia w prawym tylnym kole samochodu Sebastiana Vettela podczaspierwszego okrążenia Grand Prix Abu Zabi, inżynierowie Pirelli wykluczyliusterkę konstrukcyjną opony jako przyczynę incydentu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Abu Zabi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019