Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Australii X

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Australii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

F1: Hamilton wygrywa w szalonym Grand Prix

Lewis Hamilton wygrał pierwsze zawody Formuły 1 z cyklu Grand Prix w tymsezonie. Brytyjczyk od samego początku pewnie zmierzał do mety. Pech dopadłnatomiast Roberta Kubicę, który na 48. okrążeniu musiał wycofać sięz rywalizacji. Wyścig ukończyło zaledwie siedmiu kierowców!

 

F1: Hamilton został zdyskwalfikowany!

Urzędujący Mistrz Świata Formuły 1 Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) zostałwykluczony z zakończonego w ubiegłą niedzielę Grand Prix Australii.Brytyjczyk stracił tym samym trzecie miejsce, na które awansował pokarze 25 s. nałożonej na Jarno Trullego (Toyota). Włoch nową decyzją FIAponownie powrócił na najniższy stopień podium.

 

GP Hiszpanii: Brawn GP znów poza zasięgiem

Podwójnym zwycięstwem teamu Brawn GP zakończył się wyścig o GrandPrix Hiszpanii Formuły 1. Robert Kubica przyjechał jedenasty.

 

Grand Prix Monako: Kolejny dublet Brawn GP, kolejny pech Kubicy

Dominacja teamu Brawn GP w wyścigach Formuły 1 trwa. W Grand Prix Monaco poraz piaty w sezonie triumfował Jenson Button, który wyprzedził swojegoklubowego kolegę Rubensa Barrichello. Robert Kubica nie ukończył wyścigu.

 

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

F1: Domenicali ostrzega przed euforią

Pomimo podwójnego zwycięstwa w Grand Prix Bahrajnu, szef ekipy zMaranello Stefano Domenicali, ostrzega by poziom sukcesu Ferrari z pierwszegowyścigu dawkować w odpowiednich proporcjach.

 

GP Australii: Jedynki Kubicy

Pod cyfrą 1 stały pierwszy i drugi trening w wykonaniu Roberta Kubicy przedGrand Prix Australii. Polak w pierwszej sesji popisał się najlepszymrezultatem, zaś w drugiej był jedenasty.

 

GP Australii: Kubica znów na podium!

Długo musiał czekać Robert Kubica by ponownie stanąć na podium. W GrandPrix Australii pojechał znakomity wyścig i został za to nagrodzony drugimmiejscem mimo, że bolid Renault nie jest jeszcze tak szybki jakgłównych konkurentów. Na torze Albert Park najszybszy był JensonButton z McLarena.

 

F1: Przymusowe opóźnienie startu?

Zamieszki na tle politycznym na Bliskim Wschodzie, w tym przede wszystkim wBahrajnie, mogą doprowadzić do odwołania pierwszej eliminacji Formuły 1 wsezonie 2011. Decyzja o tym czy królowa motosportu ruszy zgodnie zkalendarzem od Grand Prix Bahrajnu, zapadnie w przyszłym tygodniu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Australii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019