Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Bahrajnu X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Bahrajnu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

F1: Kubica w Bahrajnie pojedzie z KERS

Robert Kubica w Grand Prix Bahrajnu po raz pierwszy w tym sezonie pojedzie wwyścigu z systemem KERS. - "Planujemy go użyć w obu samochodach" -mówi szef zespołu Mario Theissen.

 

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

GP Bahrajnu: Mocne uderzenie Ferrari

Pierwszy wyścig sezonu i od razu dublet. Kierowcy Ferrari Fernando Alonso iFelipe Massa, potwierdzili wysoką formę z zimowych testów w Grand PrixBahrajnu. Trzecie miejsce zajął Lewis Hamilton z McLarena. Robert Kubica byłjedenasty.

 

F1: Domenicali ostrzega przed euforią

Pomimo podwójnego zwycięstwa w Grand Prix Bahrajnu, szef ekipy zMaranello Stefano Domenicali, ostrzega by poziom sukcesu Ferrari z pierwszegowyścigu dawkować w odpowiednich proporcjach.

 

F1: Przymusowe opóźnienie startu?

Zamieszki na tle politycznym na Bliskim Wschodzie, w tym przede wszystkim wBahrajnie, mogą doprowadzić do odwołania pierwszej eliminacji Formuły 1 wsezonie 2011. Decyzja o tym czy królowa motosportu ruszy zgodnie zkalendarzem od Grand Prix Bahrajnu, zapadnie w przyszłym tygodniu.

 

F1: Bahrajn odwołany

Na skutek zamieszek na tle politycznym organizatorzy Grand Prix Bahrajnuzdecydowali o nie rozgrywaniu wyścigu na początku marca. Sezon 2011 Formuły 1rozpocznie się zatem w Australii.

 

F1: Bahrain nie musi płacić

Od kilku dni wiadomo, że sezon Formuły 1 nie rozpocznie się jak planowano odGrand Prix Bahrajnu. Bernie Ecclestone zdementował właśnie pogłoski, wedługktórych organizatorzy wyścigu byliby zmuszeni do zapłacenia karyfinansowej z uwagi na fakt niedotrzymania umowy.

 

F1: Bahrajn dostanie drugą szansę?

1 maja br. dowiemy się czy FIA zamierza dać organizatorom Grand Prix Bahrajnujeszcze jedną szansę na zorganizowanego wyścigu w ramach czempionatu Formuły1. Organizatorzy już zapewniają, że decyzja międzynarodowej federacjibędzie dla nich pozytywna.

 

F1: Bahrajn definitywnie wypada z kalendarza

Po wmożonych próbach przywrócenia Grand Prix Bahrajnu dokalendarza Formuły 1, FIA ostatecznie zdecydowała, że wyścig naPółwyspie Arabskim nie zostanie jednak rozegrany w sezonie 2011.

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Bahrajnu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019