Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Brazylii X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Brazylii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

F1: Pech Schumachera, zwycięstwo Alonso

Wczorajszy wyścig o Grand Prix Japonii, w tegorocznym boju o tytuł mistrzaFormuły 1, rozwiał już chyba na dobre wątpliwości o tym, kto zdobędzietytuł. Michael Schumacher, prezentujący wysoką formę, musiał skapitulowaćz powodu awarii technicznej silnika. Wykorzystał to Fernando Alonso, któryfiniszował na pierwszym miejscu. Robert Kubica mimo problemów z bolidemzajął 9. miejsce.

 

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

F1: Massa chce wrócić na domowy wyścig

Felipe Massa, który 25 lipca podczas kwalifikacji do wyścigu Formuły 1o GP Węgier doznał poważnych obrażeń głowy, powiedział, że będziechciał wrócić na tor najpóźniej przed wyścigiem o Grand PrixBrazylii.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

Kubica: Wszystko może się zdarzyć na Interlagos

Robert Kubica udzielił wywiadu dla zespołu prasowego Renault. Polak dzielisię refleksjami po Grand Prix Korei i ocenia nadchodzącą eliminacjęmistrzostw świata - Grand Prix Brazylii na torze Interlagos.

 

GP Brazylii: Dublet Red Bulla dał im tytuł

Jest już nowy mistrz świata Formuły 1 w klasyfikacji producentów.Sebastian Vettel i Mark Webber zajęli dwa pierwsze miejsca w Grand PrixBrazylii, dając upragniony tytuł zespołowi Red Bull. Obaj kierowcy mająszansę także na tytuł w klasyfikacji kierowców. O ile pokonająFernando Alonso z Ferrari. Hiszpan na torze Interlagos był trzeci.

 

Webber: "Zespół postąpił fair-play"

"Polecenia zespołowe na pewno pomogłyby mi w walce o tytuł mistrzowski,ale zespół postępuje z duchem sportu i tyle" - mówił nakonferencji prasowej po wyścigu w Grand Prix Brazylii Mark Webber - jeden zdwójki kierowców Red Bulla, który ma teoretycznie większeszanse na zdobycie tytułu mistrza świata. Red Bull woli jednak faworyzowaćSebastiana Vettela.

 

Kubica: "To był bardzo ciężki wyścig"

Robert Kubica w GP Brazylii był dopiero dziewiąty. O tym, że będzie totrudniejszy wyścig niż spodziewał się sam tego krakowianin jak i całyzespół, przekonaliśmy się już poczas kwalfikacji.

 

F1: Jedna strefa DRS na Interlagos

FIA poinformowała, że podczas zbliżającego się Grand Prix Brazyliiwyznaczyła tylko jedną strefę DRS, w której kierowcy podczas wyścigubędą mogli korzystać z zalet regulowanego tylnego skrzydła.

 

F1: GP USA zostaje w kalendarzu

FIA na posiedzeniu w Nowym Delhi przedstawiła ostateczny kalendarzstartów Formuły 1 w sezonie 2012. Najważniejszą informacją jestpozostawienie w terminarzu Grand Prix USA, któremu groziło odwołanie.Prace przy budowie toru w Austin ponownie jednak ruszyły.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Brazylii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019