Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Chin X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Chin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

F1: "Czerwone byki" zdominowały GP Chin

Sebastian Vettel z Red Bull wygrał wyścig o Grand Prix Chin Formuły 1. Drugibył jego klubowy kolega Mark Webber, a trzeci Jenson Button z Brawn GP. RobertKubica dojechał na 13. pozycji.

 

Kubica po GP Chin: Było niebezpiecznie

Niedzielny wyścig o Grand Prix Chin, trzecia z 17 tegorocznych eliminacjimistrzostw świata Formuły 1, rozgrywany był w trudnych warunkachatmosferycznych, przy padającym obfitym deszczu. Robert Kubica z teamuBMW-Sauber zajął w nim 13. miejsce.

 

F1: Ferrari może spisać sezon na straty

Zespół Ferrari gotów jest odpuścić aktualny sezon, jeżelipodczas Grand Prix Hiszpanii ulepszenia bolidu nie zdadzą egzaminu.

 

F1: Kubica w Bahrajnie pojedzie z KERS

Robert Kubica w Grand Prix Bahrajnu po raz pierwszy w tym sezonie pojedzie wwyścigu z systemem KERS. - "Planujemy go użyć w obu samochodach" -mówi szef zespołu Mario Theissen.

 

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

F1: Potęga Grand Prix Chin

Tor w Szanghaju to jeden z symboli chińskiej potęgi. Zbudowany naprędce, alez niezwykłym rozmachem tor po raz siódmy w historii gościć będziekierowców Formuły 1 - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

GP Chin: McLaren wygrywa podwójnie, Kubica wysoko

Jenson Button i Lewis Hamilton z McLarena zdminowali tegoroczne Grand Prix Chin,czwartą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Szansę na podium miałponownie Robert Kubica z Renault, jednak ostatecznie Polak zajął wysokie,piąte miejsce, ustępując jeszcze Nico Rosbergowi (Mercedes GP) i FernandoAlonso (Ferrari), którzy zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

 

F1: Lotus Renault GP z nowym "aero"

Zespół Roberta Kubicy zamierza w kolejnym Grand Prix Chin skorzystać znowego pakietu aerodynamicznego. Główny technik zespołu James Allison wwywiadzie opowiada również o swoich spostrzeżeniach z dwóchpierwszych wyścigów w Australii i Malezji.

 

GP Chin: Vettel zdominował pierwszy trening

Pierwszy trening przed niedzielnym Grand Prix Chin znów zdominowałybolidy zespołu Red Bull. Sebastian Vettel, lider tegorocznych mistrzostwświata z czasem 1:38.739 okazał się szybszy od swojego kolegi, Marka Webbera,o 0,615 s.

 

Heidfeld: "Wypadek, to moja wina"

Wypadek podczas 1. treningu przed Grand Prix Chin może kosztowaćzespół Lotus Renault GP nie tylko utratę czasu potrzebnego na naprawę,ale także pozbycie się jedynego, nowego, przedniego skrzydła, któreteam miał na wyposażeniu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Chin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019