Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Europy X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Europy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Kubica trzeci i... prawie trzeci

Niedzielny wyścig o Grand Prix Europy rozegrany na torze w Walencji był bardzoudany dla polskiego kierowcy. Pewna jazda i piąte podium w tym sezoniesprawiła, że w generalnej klasyfikacji Kubica traci tylko dwa punkty dotrzeciego Raikkonena.

 

F1: Renault wykluczone z wyścigu?

Szykuje się drakońska kara dla zespołu Renault. FIA postanowiła niedopuścić francuskiego zespołu do startu w Grand Prix Europy, któreodbędzie się 23 sierpnia na torze w Walencji.

 

Alonso za Massę już w Walencji?

Kto zastąpi Felipe Massę w bolidzie Ferrari? To obecnie najważniejsze zpytań krążące w światku Formuły 1. Częściową odpowiedź podsuwa jednakhiszpańska gazeta AS, która sugeruje, że Brazylijczyka już podczasnajbliższego Grand Prix Europy na torze w Walencji, mógłby zastąpićFernando Alonso.

 

F1: Wielki powrót Schumachera!

Niemiec Michael Schumacher wystartuje w bolidzie Ferrari w wyścigu o Grand PrixEuropy 23 sierpnia w Walencji, jeśli przejdzie testy medyczne - poinformował wśrodę wieczorem włoski zespół.

 

F1: Proszą o złagodzenie kary dla Renault

Zespół Renault został wykluczony z udziału w Grand Prix Europy wWalencji. Zespół czeka na rozprawę apelacyjną, która odbędziesię 17 sierpnia. Wsparcia Renault udzieliły hiszpańskie władze sportowe.

 

F1: Renault dopuszczone do GP Europy

Kierowcy Renault będą mogli wystartować 23 sierpnia w wyścigu Formuły 1 oGrand Prix Europy w Walencji. Międzynarodowy Trybunał Odwoławczy FIAzłagodził w poniedziałek kary nałożone na zespół za spowodowaniezagrożenia zdrowia Hiszpana Fernando Alonso.

 

Bez "Schumiego", ale z emocjami

Siedmiokrotny mistrz świata Michael Schumacher nie wystartuje w Walencji, cojednak wcale nie oznacza, że w Grand Prix Europy zabraknie emocji.

 

F1: Vettel szybki w Walencji, Kubica stracił podium

Sebastian Vettel z zespołu Red Bull Racing wygrał wyścig o Grand Prix Europyna ulicznym torze w Walencji. Robert Kubica startujący Renault był piąty,choć jak sam przyznał na mecie, w grę wchodziło nawet podium.

 

Boullier: "Musimy powiększyć przewagę nad Mercedesem"

Dział prasowy Lotus Renault GP ponownie pokusił się o przepytanie szefazespołu Erica Boullier. Francuz rozmawia między innymi o nadchodzącym GrandPrix Europy i zdradza, że zespół musi stanąć kilka razy na podium, bypowiększyć przewagę nad Mercedesem.

 

F1: Pirelli podało mieszanki na 3 wyścigi

Pirelli potwierdziło dobór opon na najbliższy wyścig o Grand PrixWielkiej Brytanii. Włoski producent ujawnił także dobór na kolejne dwawyścigi, w Niemczech i na Węgrzech.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Europy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019