Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Indii X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Indii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

F1: Wyścig w Indiach więcej niż pewny

2011 rok, to kluczowa data dla organizatorów pierwszego Grand Prix Indii.Bernie Ecclestone jest przekonany, że wyścig w tym azjatyckim kraju odbędziesię zgodnie z planem.

 

GP Bahrajnu: Mocne uderzenie Ferrari

Pierwszy wyścig sezonu i od razu dublet. Kierowcy Ferrari Fernando Alonso iFelipe Massa, potwierdzili wysoką formę z zimowych testów w Grand PrixBahrajnu. Trzecie miejsce zajął Lewis Hamilton z McLarena. Robert Kubica byłjedenasty.

 

Todt: Wyścig F1 w Afryce? Może za 5 lat

Przez kolejne trzy, do pięciu lat szef FIA Jean Todt nie zamierza nawetzastanawiać się nad zorganizowaniem wyścigu w jednym z krajówafrykańskich. "Kalendarz F1 i tak jest już obszerny" - tłumaczybyły szef zespołu Ferrari.

 

F1: Ecclestone odwiedza Indie

Organizatorzy Grand Prix Korei Południowej rzutem na taśmę ukończyli torYeongam przed niedzielnym wyścigiem. Tym razem się udało, jednaknajwidoczniej Bernie Ecclestone chce uniknąć podobnej sytuacji w przyszłościi postanowił osobiście doglądnąć postęp prac przy budowie toru w Indiach,które gościć będą kierowców Formuły 1 w przyszłym roku.

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

F1: Tor w Indiach gotowy

Nowopowstały obiekt w Indiach, na którym w tym roku po raz pierwszyodbędzie się wyścig Formuły 1, jest już gotowy. Wczoraj taką informacjęprzekazali oficjalnie organizatorzy Grand Prix Indii.

 

F1: Rotacja z Francją i Belgią

Organizatorzy wyścigów Formuły 1 zamierzają w przyszłości stosowaćrotację przy wyborze do kalendarza pomiędzy Grand Prix w Belgii i Francji.

 

GP Indii bezpieczne

Dziś FIA przekazała informację, że jest spokojna co do wyścigu o GP Indii,który ma odbyć się na torze Buddh International Circuit. Wyścigwystaruje 30 października.

 

F1: Rolicy grożą okupacją toru w Indiach

Rolnicy z okolicznych miejscowości położonych nieopodal dzielnicy Noida w NewDelhi grożą strajkiem na nowo budowanym torze Formuły 1, na którym podkoniec października ma odbyć się premierowy wyścig o Grand Prix Indii.Powodem sporów są ich zdaniem nieprawidłowości przy udzielanych imodszkodowaniach.

 

Ecclestone: "GP USA wypadnie z kalendarza"

Bernie Ecclestone jest skłonny wyłączyć Grand Prix StanówZjednoczonych z kalendarza na sezon 2012. Powodem są wewnętrzne spory międzyspółkami zarządzającymi budową toru i organizującymi wyścig.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Indii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019