Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Singapuru X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Singapuru

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

GP Singapuru: Alonso królem nocy

Fernando Alonso i Ferrari są ostatnio w wybornej formie. Po zwycięstwie wGrand Prix Włoch, Hiszpan wygrał kolejny wyścig z rzędu - rozgrywane pozmierzchu Grand Prix Singapuru. Dwa pozostałe miejsca na podium zajęlikierowcy Red Bull Racing - Sebastian Vettel i Mark Webber.

 

F1: Kubica zadowolony mimo pecha

Robert Kubica po wyścigu o Grand Prix Singapuru przyznał, że jest zadowolonyz wyniku jaki osiągnął mimo problemów z kołem i dodatkowego zjazdu dostrefy serwisowej. W mniej optymistycznym tonie wypowiada się natomiast EricBoullier, szef zespołu Renault.

 

F1: Pirelli podało mieszanki na kolejne wyścigi

Firma Pirelli podała rodzaje mieszanek na kolejne trzy wyścigi Grand Prix wBelgii, Włoszech i Singapurze.

 

F1: Vettel o krok od tytułu

Sebastien Vettel jest na najlepszej drodze po swoje drugie mistrzostwo świata.Niemiec wygrał w ubiegłą niedzielę Grand Prix Belgii na torzeSpa-Francorchamps. Drugi bolid Red Bulla dotarł na drugiej pozycji za sprawąMarka Webbera. Trzecie miejsce na podium uzupełnił Jenson Button z ekipyMcLaren-Mercedes.

 

F1: Mieszanki na Japonię i Koreę

Pirelli podało rodzaje mieszanek na wyścigi Grand Prix w Japonii i Korei,które odbędą się w przyszłym miesiącu.

 

F1: Lotus Renault GP z nadziejami

James Allison, główny inżynier Lotus Renault GP nie ukrywa, że podczasdwóch ostatnich wyścigów jego zespół zrobił sporepostępy, ale jak sam tłumaczy wyścig w Singapurze jest dla teamu kompletnieinnym wyzwaniem. „Pomyślny wynik tego wyścigu będzie oznaczać, żenasz samochód sprawdza się na trzech różnych rodzajachtorów” - mówi.

 

F1: GP Singapuru z jedną strefą DRS

Kolegium sędziowskie przy Formule 1 podjęło decyzję, o wytyczeniu tylkojednej strefy umożliwiającej stosowanie systemu DRS podczas nocnego Grand PrixSingapuru. Wyścig już w nadchodzący weekend.

 

GP Singapuru: Vettel musi jeszcze poczekać

Sebastian Vettel z Red Bull Racing odniósł swoje dziewiąte zwycięstwow tym sezonie, ale druga lokata Jensona Buttona z McLarena, jedynegopotencjalnego rywala Niemca, oznacza przedłużenie walki o mistrzowski tytułdo kolejnego wyścigu, który odbędzie się w Japonii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Singapuru".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019