Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Wielkiej X

Brytanii X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Wielkiej Brytanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

F1: Królestwo Wielkiego... Vettela

Dubletem teamu Red Bull zakończył się wyścig o Grand Prix Wielkiej BrytaniiFormuły 1. Wygrał Sebastian Vettel, drugi był Mark Webber, a trzeci RubensBarrichello z Brawn GP. Robert Kubica dojechał trzynasty.

 

Kubica: “Możemy być dumni z tego, jak daleko zaszliśmy”

Robert Kubica udzielił wywiadu wewnętrznemu zespołowi prasowemu Renault F1Team. Polak został zapytany między innymi o nadchodzące Grand Prix WielkiejBrytanii, a także o konkurencyjność francuskiego zespołu na tle rywali.

 

Todt: Wyścig F1 w Afryce? Może za 5 lat

Przez kolejne trzy, do pięciu lat szef FIA Jean Todt nie zamierza nawetzastanawiać się nad zorganizowaniem wyścigu w jednym z krajówafrykańskich. "Kalendarz F1 i tak jest już obszerny" - tłumaczybyły szef zespołu Ferrari.

 

Horner: "Nowe Silverstone jest świetne"

Szef zespołu Red Bull Racing, Christian Horner powiedział, że jest zachwyconyzmianami jakie zaszły na legendarnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii."Teraz obiekt może równać się z najlepszymi torami naświecie" - mówi Austriak.

 

F1: Pirelli podało mieszanki na 3 wyścigi

Pirelli potwierdziło dobór opon na najbliższy wyścig o Grand PrixWielkiej Brytanii. Włoski producent ujawnił także dobór na kolejne dwawyścigi, w Niemczech i na Węgrzech.

 

F1: Z Allinsonem o technice R31

Podczas rozmowy z działem prasowym Lotus Renault GP dyrektor techniczny tegozespołu James Allison prognozuje, jak poradzi sobie bolid R31 podczas jednego znajstarszych wyścigów Formuły 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii.Wszyscy w zespole mają bowiem świadomość, że ostatnio tempo francuskiejekipy zmalało.

 

F1: Jedna strefa DRS na Silverestone

W nadchodzącym Grand Prix Wielkiej Brytanii kierowcy w trakcie wyścigu będzieobowiązywać tylko jeden punkt pomiaru systemu DRS.

 

F1: Alonso po raz pierwszy w sezonie

Fernando Alonso z Ferrari odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w tymsezonie, radząc sobie ze zmiennymi warunkami i presją ze stronyprzeciwników w Grand Prix Wielkiej Brytanii. Wygrana na torze Silverstoneto 27. zwycięstwo Hiszpana w jego karierze i pierwsze od zeszłorocznego GrandPrix Korei Południowej.

 

F1: McLaren i Sauber ukarane

Zespoły McLaren Mercedes oraz Sauber Team zostały ukarane grzywnamipieniężnymi za stwarzanie niebezpieczeństwa podczas Grand Prix WielkiejBrytanii.

 

Pietrow: "Kluczem jest precyzja"

Po zdobyciu kolejnych punktów w Spa, Witalij Pietrow skupia się naMonzie, gdzie gromadzą się tradycyjnie najwierniejsi fani Formuły 1. Rosjanintwierdzi, że kluczem do dobrego wyniku na włoskim torze jest zachowanie dużejprecyzji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Wielkiej Brytanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019