Wyszukiwałeś:

Grand X

Santa X

Fe X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Santa Fe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Nowe, a już z usterkami

Wyścig o to, by wyprodukować jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem, atakże chęć wypuszczania na rynek co i rusz nowych modeli sprawiają, żeskraca się czas niezbędny na prace projektowe, testy oraz wdrożenie. A to zkolei powoduje, że zdarzają się przypadki, że do naszych rąk trafiają nowesamochody z fabrycznymi wadami. Tylko w ubiegłym roku ogłoszonych zostałoprawie 60 akcji serwisowych związanych z różnego typu usterkami.

 

Hyundai Santa Fe: Zakochać się w SUVie?

4.5 Hyundaia nabyłem przypadkowo, gdy mój hothatch skończył żywot w rowie. Decyzja o zakupie zapadła spontanicznie, gdyokazało się podczas jazdy testowe, że z koreańskim SUVem można siępolubić. Wielkie wygodne fotele, dobra widoczność, olbrzymie wnę...

 

Hyundai Santa Fe: Zakochać się w SUVie?

4.5 Hyundaia nabyłem przypadkowo, gdy mój hothatch skończył żywot w rowie. Decyzja o zakupie zapadła spontanicznie, gdyokazało się podczas jazdy testowe, że z koreańskim SUVem można siępolubić. Wielkie wygodne fotele, dobra widoczność, olbrzymie wnę...

 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Większe Santa Fe genewską premierą

Na startujących za nieco ponad tydzień targach motoryzacyjnych w Genewie Hyundai pokaże swojego największego SUVa, który dołączy do gamy modelowej. Hyundai Grand Santa Fe będzie gwiazdą koreańskiego producenta natargach w Szwajcarii.

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 
 

Hyundai Grand Sante Fe: Duży może dużo

W dobie, gdy małe, miejskie, kompaktowe SUV-y czy inne crossovery przejmująpowoli ulice europejskich miast, duże SUV-y, niczym olbrzymie mamuty w epocelodowcowej, odchodzą do lamusa. Jednak nie wszystkie. Hyundai Grand Santa Fepróbuje udowodnić, że duże nie tylko jest piękne, ale i praktyczne.

 

Hyundai Creta - nowy SUV z Korei

Hyundai Motor Company ogłosiło dzisiaj nazwę swojego pierwszego małego SUV-a. Auto zobaczymy w formie produkcyjnej już w drugiej połowie tego roku.

 

Hyundai Grand Santa Fe - debiut dużego SUV-a

Już można kupić w Polsce odświeżoną wersję największego Hyundaia. Model Grand Santa Fe ma 7-foteli, 200-konny silnik Diesla i kosztuje co najmniej 229900 złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Santa Fe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019