Wyszukiwałeś:

Grand X

Tiger X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Tiger

Spróbuj też wyszukać: Hebei Zhongxing Automobile ZX GRAND TIGER nissan pick up

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

 

Chiński Tiger wyjedzie z Polski

Pol-Mot Warfama SA otrzymała świadectwo homologacji na samochód GrandTiger. Jest to sukces inżynierów z Warfamy, którzy w ciąguniecałych 9 miesięcy dokonali wszystkich niezbędnych zmian, doprowadzając dozgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Jest to pierwsza w Polsce i jedna zpierwszych w Europie, homologacja na samochód pochodzący z Chin.

 

Diamenty Forbesa 2009 dla POL-MOT Warfama

POL-MOT Warfama S.A zdobyła pierwsze miejsce w województwiewarmińsko-mazurskim i 69 miejsce w kraju w rankingu miesięcznika FORBES dlaprestiżowych polskich przedsiębiorstw.

 

Wkrótce Grand Tiger na polskich drogach

Jeszcze w tym roku Pol-Mot Warfama może ruszyć ze sprzedażą pick-upówGrand Tiger. Warfama prowadzi zaawansowane rozmowy z producentem grand tigera,chińskim Zhongxing Automobile w sprawie uruchomienia montażu w Polsce–informuje „Parkiet”.

 

Pick-up Grand Tiger wyjeżdża na polskie drogi

Już od początku stycznia 2011 roku POL-MOT Warfama będzie sprzedawałamontowane w lubelskim oddziale spółki pickupy Grand Tiger.  Kilkadni temu POL-MOT Warfama zawarła z chińską spółką Hebei ZhongxingAutomobile umowę handlową dotyczącą właśnie samochodu Grand Tiger.

 
 

Ursus sprzedany

Spółka POL-MOT Warfama SA podpisała ze spółką Bumar sp. z o.o.umowę sprzedaży ciągników marki „URSUS”, znakówtowarowych oraz udziałów spółki URSUS, za łączną maksymalnąkwotę ponad 15,4 mln zł netto.

 

Tygrys z Lublina chce podbić rynek

Z początkiem czerwca do salonów trafią montowane w Lublinie chińskiepick-upy ZX Grand Tiger. Atrakcyjna będzie z pewnością cena – bowersję podstawową można kupić już za 65 tys. zł.

 

Ursus w Lublinie

Jeszcze w tym roku zarząd spółki POL-MOT Warfama SA planujeuruchomienie produkcji pierwszej testowej serii ciągników sprzedawanychpod marką URSUS. Zgodnie z planami produkcja ciągników będzie miałamiejsce w lubelskim oddziale spółki zlokalizowanym na terenie dawnejfabryki samochodów przy ul. Mełgiewskiej. Jak przewidują władzespółki pierwsza pilotażowa seria Ursusów obejmująca minimum 50sztuk zjedzie z taśmy montażowej jeszcze przed końcem roku. Ciągniki tebędą przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w rolnictwie, alerównież sadownictwie, służbach komunalnych, leśnych i innych.

 

Wątek na forum: Czy warto mieć napęd 4x4

Prawdziwa terenówka to auto nie nadające się na asfalt. Konia z rzędem temu kro przejedzie Defenderem na M /T kach trasę choćby Warszawa - Berlin i wysiądzie zadowolony. Za to CRV może i dobrze jedzie po asfalcie ale prześwit ma cieniutk i każde koleiny na wiejskiej drodze stanowią zagrożenie.. Z...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Tiger".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019