Wyszukiwałeś:

Grand X

Vitara X

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Vitara

Spróbuj też wyszukać: grand vitara naprawy" grand vitara felgi suzuki grand vitara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Suzuki Grand Vitara: Grand Vitara znaczy vici

Nowa generacja Suzuki Grand Vitara na europejskim rynku, w tym i w Polsce,pojawiła się jesienią ubiegłego roku. Od początku wzbudzała sporezainteresowanie, a istotne było, czy będzie to "tylko" kolejny SUV,czy też będzie miał do zaoferowania nieco więcej.

 

Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Suzuki słynie z małych, miejskich aut, a także znacznie większychsamochodów terenowych. Umiejętnie też łączy cechy obu grup, czegoprzykładem są chociażby modele Ignis, Jimny oraz trzydrzwiowa Grand Vitara.

 

Niebezpieczne wibracje w Grand Vitarze

Niebzepieczne wibracje i pęknięcie przewodu paliwowego to potencjalnezagrożenia w niektórych egzemplarzach trzydrzwiowej odmiany Suzuki GrandVitara.

 

Limitowana Grand Vitara

Od czerwca w salonach Suzuki w całym kraju dostępna będzie limitowana wersja20Th Anniversary modelu Grand Vitara.

 

Grand Vitara do serwisu

Zatkanie filtra cząstek stałych, a w skrajnych przypadkach nawet jegozapalenie się, to powody rozpoczęcia akcji serwisowej przez Suzuki z modelemGrand Vitara.

 

Przemysław Saleta i Grand Vitara

Przemysław Saleta został ambasadorem modelu Suzuki Grand Vitara. Nakonferencji prasowej w siedzibie Suzuki znany sportowiec otrzymał od prezesaSuzuki Harumichi Uto kluczyki do samochodu Grand Vitara z silnikiem opojemności 3,2 litra V6 i mocy 233 KM.

 

Okratkowana Grand Vitara

Również Suzuki dołączyło do producentów, którzy wswojej ofercie mają już samochód osobowy z homologacją ciężarową.Pierwszym modelem z kratką jest Suzuki Grand Vitara.

 

Grand Vitara z usterką

Suzuki Motor Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że niektóre egzemplarze modelu Suzuki Grand Vitara w wersji silnikowej2.4l mogą mieć problemy z napinaczem paska alternatora.

 

Suzuki Grand Vitara: Twardziel wśród mięczaków

Świat motoryzacyjny opanowała moda na SUV-y. Co do tego nie ma już chybażadnych wątpliwości. I choć niekoniecznie tego typu modele sprawdzają sięna bezdrożach, to jednak i tak ich właściciele rzadko opuszczają nimiutwardzone nawierzchnie. Jednym z wyjątków w tym gronie jest zpewnością Suzuki Grand Vitara, której bliżej nawet do terenówekniż miejskich bulwarówek.

 

Koniec Kizashi i Grand Vitary

Japoński producent ogłosił, że modele Kizashi oraz Grand Vitara (znana naniektórych rynkach jako Escudo) nie będą dalej produkowane. Co więcejnie zanosi się by w najbliższym czasie powstali następcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Vitara".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018