Wyszukiwałeś:

Grand X

cherokee X

srt X

8 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand cherokee srt 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Grand Cherokee na sportowo

Jeep zamierza w niedługim czasie wypuścić na rynek gorąca wersję modeluGrand Cherokee, który zostanie wyposażony w ulepszoną wersję klasycznegosilnika HEMI.

 

Mimo kryzysu coraz mocniejszy

Jeżeli koncern Chrysler autoryzuje pomysł stworzenia nowego Jeepa GrandCherokee SRT8, to będzie on rywalizował z takimi konkurentami jak BMW X5 M.Samochód ma być jeszcze mocniejszy niż poprzednik.

 

Najszybszy Jeep w historii

Jeep stworzył dziką wersję Gran Cherokee, czyli SRT8, która jestnajszybszym i najmocniejszym Jeepem w historii marki.

 

Cztery razy Jeep

Targi we Frankfurcie to okazja dla Jeepa do prezentacji czterech nowości. Nastoisku Jeepa będzie można oglądać debiutującego na rynku EurpejskimJeep'a Grand Cherokee SRT8, Wrangler'a oraz Wrangler'a Unlimited MY2012 zsilnikiem V6 Pentastar oraz wersję Wrangler'a o nazwie Arctic.

 

Nowości Jeepa na polskim rynku

W polskich salonach debiutuje Jeep Wrangler wyposażony w najnowszy sześciocylindrowy silnik benzynowy Pentastar. Ponadto wszystkie modele nowegoWranglera są teraz lepiej wyposażone seryjnie. W salonach na klientówczekać będzie również Grand Cherokee SRT8 oraz limitowana edycjaWrangler Arctic.

 

Jeep Grand Cherokee SRT8 od Hennessey Performance

Jeśli firma Hennessey Performance bierze się za przeróbki jakiegoś modelu auta, to robią to bardzo radykalnie. Tak, że samochód nie jest już tym samym, który zjechał z taśmy produkcyjnej w fabryce. Tym razem tuner przerobił najnowsze wcielenie Jeep Grand Cherokee SRT8.

 

Jeep Grand Cherokee SRT facelifting

Na targach w Detroit amerykański Jeep przedstawił odświeżoną wersję swojego topowego SUVa. Samochód posiada zmieniony przód,który już w momencie debiut nowej generacji powinien pojawić się wGran Cherokee.

 

Top 10: Najmocniejsze SUVy w Polsce

Moda na auta typu SUV wciąż się utrzymuje i zapewne jeszcze długo nie zniknie. Wystarczy tylko spojrzeć na ofertę rynkową w tym segmencie,która jest ogromna i co chwila się powiększa. Postanowiliśmysprawdzić, który dostępny w Polsce SUV jest najmocniejszy. Uwaga,będzie drogo i paliwożernie!

 

Geiger pompuje moc do Jeepa

Niemiecka firma tuningowa GeigerCars przygotowała niezły zastrzyk mocy dlaJeepa Grand Cherokee SRT. Amerykańska maszyna będzie teraz ociekać mocą.

 

Jeep pracuje nad Grand Cherokee Hellcat

Pod szyldem Hellcat pojawiły się dwa, piekielnie mocne modele Dodge'a - Charger i Challenger. Oba auta cechuje moc ponad 700 KM. Kolejnym modelemwzmocnionym przez SRT może być Jeep Grand Cherokee.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand cherokee srt 8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018