Wyszukiwałeś:

Grande X

Punto X

. Znaleziono 409 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grande Punto

Spróbuj też wyszukać: fiat grande punto grande punto wymiary yaris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 409 wszystkich):

Grande Punto oficjalnie w Polsce

O tym samochodzie jest już głośno od dłuższego czasu. Ma być lideremsegmentu B i jednocześnie ciekawą alternatywą wśród aut kompaktowych. Maoferować bogate wyposażenie, a przy tym być tani. Ma być wreszcie, nowymsamochodem dla ludu. Panie i Panowie – Fiat Grande Punto oficjalniewjechał na polski rynek.

 

Grande Punto rośnie w siłę

Fiat Grande Punto jest najlepiej sprzedającym się samochodem w EuropieZachodniej. Jest to wynik o bardzo dużym znaczeniu, jakiego nie osiągnąłżaden włoski model od prawie dziesięciu lat.

 

Grande Punto: Veni, vidi, vici...

Udany rajdowy debiut dla Fiata Grande Punto. Podczas Rajdu Ciocco, pierwszejeliminaccji Rajdowych Mistrzostw Włoch, Paolo Andreucci oraz Anna Andreussiwywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej za kierownicą nowejgeneracji "kropki".

 

Fiat Grande Punto: Wielkie małe auto

Fiat Grande Punto od początku budził spore emocje w naszej redakcji. Czyfaktycznie udało się włoskim projektantom i inżynierom stworzyć auto,które nie tylko będzie się podobało, ale i odniesie sukces, czy teżbędzie to kolejna szumna zapowiedź nie poparta późniejszymi wynikamisprzedaży?

 

Na celowniku: Grande Punto sedan

Branżowy magazyn "Auto Express" ujawnił pierwsze szpiegowskiezdjęcia nowej wersji nadwoziowej flagowego modelu Fiata Grande Punto w wersjisedan. Według wstępnych informacji auto przeznaczone będzie przede wszystkimna rynki azjatyckie i kraje Ameryki Południowej.

 

Grande Punto jak Aygo

Włoski Fiat chce być niemniej oryginalny jak mały model Toyoty Aygo.Producent z Turynu postanowił skorzystać ze smaczku designerskiegoprojektantki mody Allegry Hicks i przygotował model Grande Punto wniespotykanych dotąd "szatach".

 

Grande Punto do Chin

Prezes Fiata, Sergio Marchionne, zapowiedział, iż jeden z najbardziejpopularnych obecnie modeli włoskiej marki, Fiat Grande Punto, trafi także narynek chiński.

 

Grande Punto jako hot-hatch

Nie nowa "pięćsetka", a Fiat Grande Punto będzie pierwszym modelem,z którym do gry powróci włoska marka Abarth. Tę usportowioną wersję Fiataz segmentu B zobaczymy już na targach w Genewie.

 

Milionowe Grande Punto

Z taśm montażowych fabryki Fiata w Melfi zjechał milionowy egzemplarz modeluGrande Punto. Auto to pojawiło się na rynku pod koniec 2005 roku.

 

Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet: Namiastka sportowca

Fiat Grande Punto w ciągu już trzech lat obecności na rynku zdołałwywalczyć sobie dość solidną pozycję wśród konkurencyjnego segmentumaluchów. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia. I teraz ze 120-konnymsilnikiem T-Jet z turbosprężarką zamierza powalczyć o klienta oczekującegood auta nieco więcej sportowych doznań.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grande Punto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019