Wyszukiwałeś:

Grande X

punto X

s2000 X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grande punto s2000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Grande Punto: Veni, vidi, vici...

Udany rajdowy debiut dla Fiata Grande Punto. Podczas Rajdu Ciocco, pierwszejeliminaccji Rajdowych Mistrzostw Włoch, Paolo Andreucci oraz Anna Andreussiwywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej za kierownicą nowejgeneracji "kropki".

 

Grande Punto jako hot-hatch

Nie nowa "pięćsetka", a Fiat Grande Punto będzie pierwszym modelem,z którym do gry powróci włoska marka Abarth. Tę usportowioną wersję Fiataz segmentu B zobaczymy już na targach w Genewie.

 

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6.rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacjazapowiada się bardzo interesująco!

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb zmienia auto... na szybsze!

Grzegorz Grzyb przygotował nielada niespodziankę dla kibiców i samegosiebie. W swoim domowym rajdzie wystartuje za kierownicą Peugeota 207 S2000, anie jak dotąd przypuszczano Fiata Grande Punto.

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 

Rossetti oficjalnym kierowcą Abartha

Luca Rossetti będzie oficjalnym kierowcą rajdowym Abartha w sezonie 2011 irazem z pilotem Matteo Chiarcossi wystartują w Rajdowych Mistrzostwach Włoch2011 samochodem Abarth Grande Punto S2000 wyposażonym w ogumienie firmyMichelin.

 

Luca Rossetti na 68. Rajdzie Polski

Specjalnie na zaproszenie Fiat Auto Poland na mazurskie oesy przyjedzie LucaRossetti wraz ze swoim pilotem Matteo Chiarcossi'm. Załoga wystartujesamochodem Abarth Grande Punto S2000.

 

Kajto wygrywa na Mazurach

Kajetan Kajetanowicz razem z pilotem Jarosławem Baranem wygrali 68. RajdPolski. Zespół LOTOS Dynamic Rally Team jest pierwszą  od 87 latpolską załogą, która zwycięża drugi raz z rzędu w Rajdzie Polski.

 

Luca Rossetti Mistrzem Europy

Włoski kierowca Luca Rosstti wraz z pilotem Matteo Chiarcossim zdobyli po raztrzeci tytuł Rajdowych Mistrzów Europy. Załoga Abartha Grande PuntoS2000 przypieczętowała tytuł podczas Rally du Valais w Szwajcarii.

 

Wątek na forum: Abarth Grande Punto co wy na to?

Grande Punto Abarth 155KM z silnika 1,4l, Ciekawa, agresywna stylizacja lub rajdowy Grande Punto Abarth S2000 - 270 KM z 2 litrowego silnika i napęd 4x4. Co sądzicie o tych samochodach? Fiatmaniak

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grande punto s2000".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019