Wyszukiwałeś:

Granite

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Granite

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

200-konne Pajero 2009

Do sprzedaży trafiła zmodyfikowana wersja Mitsubishi Pajero, dwa lata popremierze nowej generacji tego modelu, dysponująca teraz 3,2-litrowym dieslem omocy 200 KM, dzięki któremu oferuje najlepsze osiągi w tej klasiepołączone z niskim spalaniem i emisją dwutlenku węgla.

 
 

NAIAS Detroit 2010 : GMC Granite

 

GMC Granite - NAIAS Detroit 2010 - mojeauto.tv

 

Nowe Mitsubishi L200 już w Polsce

W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie odświeżony model pickupa L200. Zmiany wprowadzone w tym modelu dotyczą wyglądu nadwozia iwnętrza pojazdu, jego funkcjonalności, komfortu i technologii. Nowe MitsubishiL200, przy zakupie którego jest możliwe odliczenie 100% podatku VAT jestdostępne w cenie od 61.057 zł.

 

Elegancki Colt

W polskich salonach Mitsubishi pojawiła się specjalna wersja modelu Colt onazwie Elegance. Ten model oferuje bogate wyposażenie w atrakcyjnej cenie.

 

Mitsubishi L200: Co skrywają geny?

Patrząc na ten model przez pryzmat marki powinniśmy oczekiwać sportowegosznytu (Lancer Evolution) oraz bardzo dobrych właściwości terenowych(Pajero). Podczas pobytu w naszej redakcji Mitsubishi L200 odsłoniło karty.

 

Jeep Renegade Night Eagle II już w salonach

Do polskich salonów trafiła limitowana wersja modelu Renegade. NightEagle II oferowany jest z  jednym z dwóch silnikówbenzynowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019