Wyszukiwałeś:

Gransport

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gransport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Maserati przyspiesza na Pirelli

Firma Pirelli będzie dostawcą opon i oficjalnym partnerem Maserati w 2005roku. Nowe ogumienie z serii P Zero ma zapewnić samochodom rajdowym większeosiągi i lepszą sterowność.

 

Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Włoskie Maserati z okazji tryumfu wyścigowego modelu MC 12 w klasyfikacjigeneralnej producentów serialu FIA GT 2005 wypuści do sprzedaży 180egzemplarzy limitowanej serii Maserati GranSport o nazwie 'MC Victory'. Autozadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

Maserati na rzecz UNICEF

Maserati wzięło udział w weekendzie solidarności podczas ostatniegoInternational Racing Festival (Międzynarodowego Festiwalu Wyścigowego) wKopenhadze, w dniach 17 i 18 marca br.

 

Maserati Corse i UNICEF

Maserati Corse wzięło udział w weekendzie solidarności podczas ostatniegoInternational Racing Festival (Międzynarodowego Festiwalu Wyścigowego) wKopenhadze (Dania), w dniach 17 i 18 marca br.

 

Maserati kombi

Podczas niedawnej wystawy "Concorso d`Elegance Villa d`Este" włoskafirma Carrozzeria Touring Superleegera zaprezentowała ciekawy model,który będzie z pewnością łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.Chodzi tutaj o nietypowe kombi o nazwie Bellagio Fastback Touring.

 
 

Gemballa będzie w Polsce!

Gemballa to jeden z najbardziej ekstrawaganckich tunerów na świecie,znany z ekskluzywnych i oryginalnych modyfikacji najbardziej pożądanychsupersamochodów. Już niedługo z usług tej niemieckiej firmy będąmogli korzystać także Polacy – premiera krajowego przedstawicielstwabędzie miała miejsce podczas wyścigowej imprezy Verva Street Racing jużpiętnastego września w Warszawie.

 

Nowe Maserati premierowo w Paryżu

W wysłanej do nas informacji prasowej Maserati przedstawiła auta, które przywiezie na paryski salon samochodowy. Wśród tych aut pojawiła się ciekawa zapowiedź.

 

Maserati: Strzeż się drogie Porsche

Włoski producent sportowych limuzyn pracuje obecnie nad dostarczeniem na ryneknowej generacji GranTourismo oraz GranCabrio, które na rynku pojawiąsię w 2015 roku. Najciekawszym autem z trójzębem na masce będzie jednak rywal Porsche 911.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018