Wyszukiwałeś:

Grecja

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grecja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wątek na forum: „Zaprojektują i Zbudują” S8

Jeżeli te odcinki mają być drogą S8 to jak będzie się nazywać ociecana droga ekspresowa z Warocławia do Warszawy przez Łódź. Panie ministrze z Łodzi, coś tu pachnie kolejną próbą pominięciem naszego miasta w planach drogowych. ~prjkancelaria

 

Tachografy cyfrowe w Polsce

Ministerstwo Transportu i Budownictwa na swoich stronach internetowychopublikowało informację dotyczącą stanu wdrożenia systemu nowych, cyfrowychtachografów w Polsce. Jak wynika z treści biuletynu wszystkie trudnościzwiązane z wprowadzeniem nowych urządzeń do obiegu zostały zwalczone.

 

A1 Sośnica - Bełk otwarcie ofert

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciu ofert wprzetargu ograniczonym, którego przedmiotem jest budowa autostrady A-1 naodcinku Sośnica - Bełk.

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Operacja pasy bezpieczeństwa

Prawie 126 tys. przypadków braku zapiętych pasów bezpieczeństwaujawniono w czasie ogólnoeuropejskiej kampanii 'Operacja pasybezpieczeństwa'. W kampanii uczestniczyło 21 krajów. Kampania zostałaprzygotowana pod patronatem TISPOL - Europejskiego Stowarzyszenia PolicjiDrogowej, wspomagającego Unię Europejską w ograniczeniu przypadkówśmierci na drogach.

 

Ciąg dalszy sporu o Noble'a

Przed wystawą we Frankfurcie wyrok niemieckiego sądu zastopował europejskidebiut chińskiego modelu Noble. Teraz podobne orzeczenie sądu włoskiegoblokuje jego pojawienie się na targach w Bolonii.

 

F1 w kolebce cywilizacji?

Grecja zgłasza aspiracje do posiadania własnego toru Formuły 1. PierwszeGrand Prix z udziałem najszybszych kierowców świata miałoby odbyćsię już w 2015 roku.

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Wątek na forum: Co z autostradą A4?

Kilka info na temat Avax Szczególnym okresem działalności firmy był czas przygotowań do organizowanych w 2004 r. w Atenach Igrzysk Olimpijskich. J&P-AVAX S.A. było jednym z wiodących wykonawców obiektów sportowych i towarzyszącej infrastruktury w trakcie przygotowań do Igrzysk Olimpijskich. J&...

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019