Wyszukiwałeś:

Greenline

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Greenline

Spróbuj też wyszukać: ekologia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

4x4 oraz GreenLine w Superbie

Gwiazda stoiska Skody na wystawie w Genewie - nowa generacja modelu Superbpojawi się także w dwóch dość ciekawych wersjach - z silnikiem 3,6FSI V6 4x4 oraz GreenLine.

 

Fabia Greenline potrafi wiele

W międzynarodowym teście porównawczym przeprowadzonym na terenieNiemiec oraz Austrii, model Skoda Fabia Greenline uzyskał rewelacyjny wynikśredniego zużycia paliwa na poziomu zaledwie 3,2 litra.

 

Fabia i Superb GreenLine już w Polsce

Pod koniec września w sprzedaży na polskim rynku pojawią się dwa pierwszemodele z gamy ekologicznych aut Skody - Fabia i Superb w wersji GreenLine.

 

Skoda Roomster na zielono

Krótko po uruchomieniu produkcji Roomstera po faceliftingu, marka Skodawprowadza kolejną, przyjazną środowisku wersję GreenLine. Roomster w wersjiekologicznej pojawia się po raz pierwszy.

 

Skody jeszcze bardziej eko

Paryska wystawa w przypadku Skody nie będzie miejscem premiery jakiegośkonkretnego modelu, lecz drugiej generacji modeli z ekologicznej rodzinyGreenline.

 

Skoda GreenLine - wydanie drugie, poprawione

Przy szalejących cenach benzyny zakup tzw. "zielonych aut",wyróżniających się niższym stopniem emisji spalin, a przede wszystkimmniejszym spalaniem może mieć sens. "To właściwy czas na debiut" -twierdzi Skoda i właśnie rozpoczyna sprzedaż modeli z serii GreenLine II.

 

Bardzo ekonomiczna Skoda

Gerhard Plattner przejechał Skodą Fabią GreenLine 2.006 kilometrów najednym baku paliwa.

 

Ekologiczny pakiet dla Fabii i Roomstera

Dobra wiadomość dla wszystkich, dla których ważna jest oszczędnaeksploatacja samochodu. Oprócz ekologicznych wersji GreenLine,ŠKODA oferuje teraz pakiet Green Tec do Fabii i Roomstera.

 

Rapid i Octavia już dostępne w wersji GreenLine

Ci z Was, którzy największą uwagę przywiązują doekonomicznego  podróżowania i planują zakup nowego samochodumogę teraz skierować się po zakup Rapida lub Octavii w specjalnejekologicznej i oszczędnej wersji GreenLine.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019