Wyszukiwałeś:

Grupa X

PGD X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grupa PGD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Rekordowa sprzedaż Grupy PGD

Podczas gdy polski rynek motoryzacyjny dotknął w minionym roku głębokikryzys, Grupa PGD - po raz pierwszy w swojej historii - zanotowała rocznąsprzedaż samochodów powyżej 6 tysięcy sztuk (dokładnie 6056).

 

Grupa PGD w klubie 10 000

Grupa PGD, jako pierwsza firma dealerska w Polsce, dołączyła do elitarnegoklubu dealerów, których roczna sprzedaż przekracza 10 tys.samochodów.

 

Kolejny rekord Grupy PGD

5.122 samochody sprzedane przez Grupę PGD w I półroczu to najlepszywynik w historii największego polskiego dealera. Wzrost w stosunku dopierwszego półrocza ubiegłego roku wyniósł aż 13,1%. UdziałGrupy PGD w sprzedaży na rynek krajowy przekroczył 3%.

 

Grupa PGD przekracza granicę 10.000

Grupa PGD jako pierwsza firma dealerska w polskiej branży motoryzacyjnejprzekroczyła granicę dziesięciu tysięcy sprzedanych nowych samochodóww ciągu roku. Samochód nr 10.000 w 2009 roku został sprzedany wKrakowie 21 grudnia.

 

Grupa PGD i kolejny rekord

58-procentowy wzrost sprzedaży w stosunku do czerwca 2009 łącznie wewszystkich salonach Grupy PGD dał tej największej na polskim rynku grupiedealerskiej rekordowy w historii udział w polskim rynku wynoszący 3,86%.

 

Sprzedają nowe auta jak ciepłe bułeczki

Choć rynek aut nowych w naszym kraju odnotował lekki spadek, to nie wszyscymają powody do niezadowolenia. Grupa PGD, jedna z największych grupdealerskich w naszym kraju, zakończyła pierwsze półrocze z bardzodobrym wynikiem.

 

Kolejna autoryzacja Grupy PGD

Do 29 wzrosła liczba autoryzacji, jaką obecnie ma w swoim portfolio Grupa PGD.W Krakowie uruchomiony został właśnie drugi salon Korea Motors, będącyautoryzowanym przedstawicielstwem marki Hyundai.

 

Kolejny salon Grupy PGD

W Sosnowcu uruchomiony został salon Nissan należący do Grupy PGD. Toósmy salon japońskiej marki w sieci Japan Motors i jednocześnie 27.autoryzacja dealerska Grupy PGD.

 

Grupa PGD w nowym mieście i z nową marką

Czwarty rynek, dwudziesta ósma autoryzacja i czternasta marka - GrupaPGD, po zakupie poznańskiego dealerstwa Opla, wchodzi do Wielkopolski.

 

Dziesiąta marka w grupie PGD

Grupa PGD zwiększa swój udział w rynku poprzez poszerzenie swojejoferty o kolejną markę. W Warszawie, w Centrum Motoryzacyjnym Toruńska,otworzony został salon Eforia marki Kia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grupa PGD".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021