Wyszukiwałeś:

HRT

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: HRT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

F1: Chandhok za burtą?

Niejasna jest przyszłość Karuna Chandhoka w zespole Hispania Racing. Hindusstracił chwilowo miejsce w składzie hiszpańskiej ekipy na rzecz JapończykaSakona Yamamoto.

 

F1: HRT wykupuje Toyotę

Najsłabszy zespół w stawce tegorocznego sezonu Formuły 1 - HispaniaRacing Team zbroi się na kolejny sezon. Pojawiły się informacje, żehiszpańska ekipa wykupiła dawny zespół Toyoty.

 

F1: Toyota zrywa współpracę z HRT

Jeszcze na dobre się nie rozpoczęła, a już wiadomo, że współpracapomiędzy działem sportowym Toyoty i zespołem Hispania Racing Teamzakończyła się fiaskiem. Powód jest prozaiczny. Hiszpański team jestniewypłacalny.

 

F1: HRT nie spieszy się z kierowcami

Zespół Hispania Racing Team nie stawia siebie pod ścianą w przypadkuwyboru pary kierowców, którzy będą go reprezentować wprzyszłym sezonie F1. Koncentracja narazie skupia się wokółprzygotowań technicznych.

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

HRT: F111 niebawem na torze

Zespół Hispania Racing Team przedstawił pierwsze wizualizacje nowegobolidu F111. W tym tygodniu samochód ma przejść testy zderzeniowe podrygorem FIA.

 

F1: Liuzzi uwikłany w kontraktach

Włoski kierowca Formuły 1 Vitantonio Liuzzi znalazł się w dośćskomplikowanej sytuacji. Do tej pory nie ma zagwarantowanego miejsca w żadnymzespole F1 na ten sezon, choć ma nadal podpisaną jedną umowę i testuje bolidu konkurencji.

 

Karthikeyan wystartuje w GP Indii

Nikogo nie powinien zdziwić fakt, że w GP Indii wystartuje indyjski kierowca.Zespół HRT oficjalnie potwierdził, że Narain Karthikeyan poprowadzibolid HRT F111 na torze Buddh International Circuit.

 

F1: 6 milionów euro za fotel w HRT

Hiszpańska gazeta Marca donosi, że potencjalni kandydaci do startów w drugim bolidzie HRT będą musieli wnieść do zespołu 6 mln euro. Lista kandydatów nie ogranicza się do jednego nazwiska.

 

F1: Cała stawka kierowców zamknięta

Dziś zespół HRT ogłosił, że drugim kierowcą hiszpańskiego zespołuobok Pedro de la Rosy będzie Narain Karthikeyan. Tym samy nie ma już wolnych miejsc w bolidach całej stawki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019