Wyszukiwałeś:

HS

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: HS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

 

Wątek na forum: Jeszcze lepszy GT-R

Nie ma wyglądu, dużo ciekawszy jest 370Z. Ale to wóz z potencjałem, osiągi są piorunujące. Jeździłem modelem z 2009-roku. Ciekawe co pokaże Honda (NSX II) i Toyota (FT-HS). ~DAK1

 

Sportowa hybryda Toyoty

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Detroit Toyota zaprezentujekoncepcyjny model FT-HS, który będzie pierwszym sportowym samochodem onapędzie hybrydowym. Bardzo prawdopodobne, iż jest to zapowiedź nowej Supry.

 

Lexus HS 250h - luksusowy Prius

W Japonii debiutuje właśnie wzbogacona wersja Toyoty Prius. Na tamtejszymrynku będzie jednak sprzedawana pod emblematem marki-córki Lexus. ModelHS 250h ma przyciągnąć jeszcze większą rzeszę fanów aut hybrydowychna stronę koncernu Toyoty.

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 
 

Najładniejsze wnętrze ma...

Z reguły oceniając wygląd auta zwracamy uwagę głównie, jeśli niewyłącznie, na stylistykę nadwozia. A tymczasem obcując na codzień z naszymsamochodem większość czasu i tak spędzamy w jego wnętrzu. Zobaczmy więc,jakie auta mają najlepsze, najładniejsze, najciekawsze wnętrza.

 

Toyota rejestruje model Supra

Według najnowszych doniesień koncern Toyota po raz kolejny aplikował  oustanowienie znaku towarowego dla nazwy Supra. To może oznaczać, że japońskikoncern poważnie myśli o przywróceniu flagowego sportowca.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

KE zatwierdziła wsparcie dla Pilkingtona i HS Wrocław

Komisja Europejska zatwierdziła środki z Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego dla dwóch dużych projektów realizowanych przezPilkington Automotive Poland Sp. z o.o. i HS Wrocław Sp. z o.o. Dzięki tyminwestycjom, o łącznej wartości ponad 614 mln zł, powstanie ponad 620 nowychmiejsc pracy w regionach podkarpackim i dolnośląskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019