Wyszukiwałeś:

HUD

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: HUD

Spróbuj też wyszukać: hud seryjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Zabójczy wektor

Ameryka zamierza przypomnieć się światu motoryzacyjnych rekordów.Firma Vector po krótkim letargu znów zbudziła się z zimowegosnu. Swoim nowym dziełem zamierza zaskoczyć fanów motoryzacji izawstydzić europejskich producentów.

 

HUD

Head Up Display, wyświetlacz na wysokości głowy. Do motoryzacji system ten zawędrował aż z lotnictwa bojowego. Jego działanie polega na wyświetlaniu różnych informacji po wewnętrznej stronie szyby za pomocą specjalnego projektora.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Laserowy HUD od GM

 

Inżynierowie z General Motors pracują nad laserowym HUD'em - mojeauto.tv

 

Laserowy HUD + [VIDEO]

General Motors jako pierwszy koncern w 1988 roku wprowadził na ryneksamochód z wyświetlaczem HUD (Head Up Display). Zaraz po nim kilkuproducentów również wprowadziło tą przełomową jak na oweczasy technologię.

 

Kolorowy HUD w BMW Serii 3

Nowa generacja BMW Serii 3, która została niedawno zaprezentowanaotrzyma po raz pierwszy system HUD. W dodatku będzie to jego najnowszaodsłona, w pełnym kolorze.

 

Co wybierają klienci?

Firma J.D Power co roku przygotowuje różnego rodzaju rankingi zawiązanez motoryzacją. Jakiś czas temu przedstawiła listę technologii orazrozwiązań, które są najczęściej wybierane spośród długichlist wyposażenia opcjonalnego.

 

Tak będziemy jeździć w przyszłości

Branża motoryzacyjna regularnie potrafi zaskakiwać nowościami z dziedzinynowoczesnych technologii. Niezależnie od tego czy inwencje służą poprawiebezpieczeństwa, polepszeniu komfortu podróżowania czy też są poprostu wizją samą w sobie, warto być na czasie i wiedzieć jakie tech-nowinkimogą pojawić się w niedalekiej przyszłości.

 

Wyświetlacz z rozszerzoną rzeczywistością

Wyświetlacze typu HUD coraz częściej stają się elementem wyposażenia, jużnie tylko w najbardziej luksusowych modelach. Continental przygotował kolejnerozwinięcie tego systemu - wyświetlacz HUD z rozszerzoną rzeczywistością.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019